سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، به منظور هماهنگی و برنامه ریزی جهت برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان نهاوند ، جلسه ای با حضور امام جمعه ، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری ، فرمانده سپاه و سایر مسئولین در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه رمضان و تسلیت فرارسیدن شهادت حضرت علی (ع) گفت؛ با توجه به فشارهای دولت آمریکا در بحث تحریم ها و فشارهای اقتصادی بر علیه جمهوری اسلامی ایران و جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی در غزه و فلسطین، راهپیمایی روز جهانی قدس امسال از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد و قطعاً حضورگسترده مردم در اهپیمایی روز قدس امسال با توجه به هوشمندی مردم ایران پررنگتر از سالهای قبل خواهد بود.

شهروز کیانی در ادامه افزود: روز قدس بهترین فرصت برای بیان ابعاد مختلف جنایات اسراییل بر ضد مردم فلسطین و سایر ملت های مسلمان و آزادی خواه جهان و ادامه راه شهید قدس حاج قاسم سلیمانی است و باید از این فرصت تاریخی بهره گرفت.

در این جلسه هم چنین مسیر راهپیمایی روز قدس مورخ ۲۵ فروردین ساعت ۱۰/۳۰ صبح از مقابل مسجد شهید حیدری به سمت میدان امام خمینی و مصلی نماز جمعه با سخنرانی سردار طلایی نیک (معاون توسعه مدیریت وبرنامه‌ریزی راهبردی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سخنگوی وزارت دفاع ) اعلام شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location