سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) و قبولی طاعات و عبادات همه ی مومنین ،در مراسم بیستمین رزمایش کمک مومنانه در سپاه شهرستان در حضور مسولین اظهار داشت در مرحله بیستم ۲۱۰۰ بسته معیشتی به ارزش دو میلیار تومان از طرف سپاه تهیه شده و در شب های احیاء توسط پایگاهای مقاومت تقسیم خواهد شد افزودند که از ابتدای سال ۱۴۰۲ با آغاز رزمایش جهادگران که در نوروز آغاز و در بیستم فروردین به اتمام رسید، بیش از ۷۰ گروه جهادی بسیج در عرصه های مختلف مشغول به خدمت رسانی در نقاط محروم شهرستان بوده اند.

وی افزود : از آغاز رزمایش جهادی تا امروز تعداد ۴۴۴۷ بسته مومنانه(که ۲۱۰۰ بسته آن متعلق به رزمایش بیستم بوده و ۲۳۴۷ بسته توسط گروهای جهادی تهیه و توزیع شده ) ، ۷۲۴ دست لباس و کفش و در عرصه های عمرانی نیز دیوار کشی ، گازکشی منازل محروم ، ساخت آشپزخانه و ترمیم منزل محرومین اقدامات صورت گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند ادامه داد : در این رزمایش ۲۰ روزه جهادگران ۱۵۰۳ کیلوگرم گوشت گرم و تعداد ۱۵ راس گوسفند ذبح گردید و در نقاط محروم و حاشیه نشین شهرستان نهاوند توسط گروه های جهادی خواهر و برادر تهیه و توزیع گردید.

مختاری گفت: در این رزمایش ۲۰ روزه در قالب تسویه حساب و کمک های نقدی در ایام نوروز مبلغ ۲/۸۷۴/۹۰۰/۰۰ ریال و همچنین تعداد ۱۴۱ عدد کارت هدیه جمعا به ارزش ۲۸۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال بین قشر محروم توزیع گردید.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت : همچنین در راستای ازدواج آسان تعداد ۸ سری جهیزیه و ۳ سری سیسمونی و همچنین تعداد بیش از ۵ هزار پرس غذای گرم ، ۲۳۸۰ قرص نان و کاشت تعداد ۱۰۴۰ نهال در شهرستان نهاوند در رزمایش جهادگران صورت گرفت.

سرهنگ مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت : برگزاری اردو های جهادی پزشکی (ویزیت رایگان ، دارو رایگان و...) در نقاط مختلف شهرستان برگزار شد و بیش از ۱۰۰۰ نفر رایگان ویزیت شدند و همچنین از آغاز ماه مبارک رمضان افطاری ساده در مساجد شهرستان توسط گروه های جهادی از روزه داران پذیرایی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در پایان افزود: رزمایش ها و کمک های مومنانه بسیج در شهرستان آن شاءالله ادامه خواهد داشت و از همه خیرین شهرستان که در این ماموریت سپاه و بسیج در این مدت یاری نموده اند تقدیر و تشکر می کنم و به پشتیبانی شما نیازمندیم.

در پایان مراسم نیز از تعدادی از اعضای شورای جهادی شهرستان نهاوند و همچنین از طرف سازمان بسیج سازندگی کشور از پایگاه شهدا مسجد محمدیه بعنوان فعالترین پایگاه جهادی کشوری در جشنواره اسوه تجلیل بعمل آمد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location