سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، بیش از چهل سال پیش بنیان‌گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) آخرین جمعه رمضان را به‌نام مقدس روز قدس مزین کرد تا حجت را بر مسلمانان جهان تمام کرده و پرده از ظلمی بردارد که فرزندان اسرائیل بر کودکان و زنان و سالخوردگان ملت مظلوم فلسطین روا می‌دارند، تا گواهی باشد بر تبعید و شهادت و ذبح آزادی در جهانی که بی‌عدالتی را همچون دشنامی بر چهره تاریخ کوبیده است.

فلسطین سرزمینی است که با نام پرشکوه پایداری و مقاومت گره خورده است، نگهبان خون دلیر مردانی ست که ظلم و استبداد و تجاوز را به‌سخره گرفتند، امروز پس از چهل و اندی سال فریاد آزادی خواهی ملت در بند فلسطین از غزه تا اریحا، از کرانه باختری تا لبنان در گوش جهانیان طنین‌انداز است.

امروز در پیمانی نامبارک ظالمان جهان و با کمال تاسف برخی از کشورهای اسلامی دست در دست هم داده‌اند تا امپراتوری زر و زور و تزویر صهیونیسم را از سرنوشت محتومش که چیزی جز نابودی و زوال نیست رهایی بخشند.

روزگاری نیل بر قوم بنی اسرائیل از هم شکافت تا فرعونیان تاریخ را سرنگون سازد، اینک اما نیل خروشان امت اسلام سیل وار بر کوکبه ی فرعونیان عصر خواهد تاخت تا مصداقی بر بشارت خداوندی که: نجعلهم الوارثین است گردد. لذا از مردم مومن انقلابی و روزه دار نهاوندی برای حضور در راهپیمایی بزرگ روز قدس دعوت می کنیم با ملت مظلوم فلسطین و آرمان‌های امام راحل(ره) تجدید بیعتی دوباره کنیم.

"بسیج رسانه ی شهرستان نهاوند"

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location