سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، «ضرغام احمدوند» بعدازظهر پنجشنبه به‌منظور بازدید از روند امدادرسانی به روستاهای چولک اصلی و قپانوری و رفع آب‌گرفتگی به همراه کیانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بخشدار مرکزی، مدیر جهاد کشاورزی و امور آب در محل حاضر شدند.

وی با بیان اینکه طبق اعلام هواشناسی و تدابیر اندیشیده شده در ستاد مدیریت بحران استان و شهرستان خوشبختانه هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی در شهرستان طی شبانه‌روز گذشته رخ نداده است، گفت: در حال حاضر نیز عوامل امدادی با بهره‌گیری از تجهیزات لجستیکی در حال رفع آب‌گرفتگی موجود در دو روستای چولک اصلی و قپانوری هستند.

فرماندار نهاوند عدم توجه به ساخت‌وساز در بستر و حریم رودخانه‌ها را علت اصلی آب گرفتی ایجاد شده عنوان کرد و گفت: با بررسی‌های صورت‌گرفته لایروبی مسیل موردنظر در دو روستا در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی گفت: انتظار داریم دستگاه‌های متولی در ساخت‌وسازها توجه ویژه به حوادث و بلایای طبیعی داشته باشند تا در آینده شاهد این دست از موارد و مشکلات نباشیم.

احمدوند در پایان با اشاره به نوسازی و بهسازی مسکن روستایی در شهرستان نهاوند، گفت: خوشبختانه با تلاش‌های مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان نهاوند بخش قابل‌توجهی از منازل آسیب‌پذیر در روستاها نوسازی شده و در حال حاضر نیز به حمدالله دراین‌خصوص مشکلی نداریم.

وی در پایان از روستانشینان ارجمند شهرستان خواست تا درصورتی‌که تا کنون از تسهیلات ساخت و نوسازی مسکن استفاده نکرده‌اند نسبت به تشکیل پرونده در بنیاد مسکن و بهره‌مندی از تسهیلات اقدام نمایند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location