سرخط خبرها

سخنگوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ذلیل شدن صهیونیست ها نتیجه مقاومت مردم منطقه و رشادت های رزمندگان دلاور محور مقاومت و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  سردار رضا طلایی نیک، معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی راهبردی و سخنگوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جمع پرشور راهپیمایان روز قدس در شهرستان نهاوند گفت: رژیم صهیونیستی تهدید اصلی برای امنیت منطقه است و جنایت های بسیاری را بر علیه مردم مظلوم فلسطین انجام داده است.

وی اظهار داشت: مبارزه با صهیونیست ها تا آزادی قدس شریف ادامه دارد و امروز وضعیت صهیونیست ها را می بینیم که در چه شرایط سختی قرار دارند.

سردار طلایی نیک با قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس افزود: امروز جبهه مقاومت با پشتیبانی انقلاب اسلامی با قدرت در منطقه حضور دارد و دست برتر را دارد.

وی ادامه داد: صهیونیست ها امروز خودشان با نا امنی درونی مواجه هستند و موازنه قدرت در منطقه کاملا به نفع محور مقاومت تغییر کرده است.

سخنگوی وزارت دفاع گفت: صهیونیست ها رو به افول هستند و این چیزی نیست که بتوانند آن را کتمان کنند و زودتر از بین خواهند رفت و خودشان نیز به این قضیه اعتراف می کنند.

وی با بیان اینکه نابودی و فروپاشی رژیم صهیونیستی حتمی و نزدیک است، اظهار داشت: ذلیل شدن صهیونیست ها نتیجه مقاومت مردم منطقه و رشادت های رزمندگان دلاور محور مقاومت و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که باید قدردان این شهدای والامقام باشیم.

طلایی نیک افزود: یکی از علت های اصلی افول و ضعیف شدن صهیونیست ها قوی شدن محور‌ مقاومت و اتخاذ تدابیر هوشمندانه در این محور و استفاده از نیروهای مومن و با بصیرتی است که مردانه با دشمن مقابله می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: انقلابی بودن و ولایی بودن سرمایه ما است و دشمن از این مسئله هراس دارد و ما شهدایی داریم که راه را به ما نشان می دهند.

معاون وزارت دفاع بیان کرد: دشمنان بدانند ما از راه حق منحرف نخواهیم شد چون به شهدایی تاسی می کنیم که از همه ی هستی خود در راه آرمان های انقلاب گذشتند.

وی به تشریح وضعیت منطقه پرداخت و گفت: امروز مقاومت در منطقه انواع سلاح های پیشرفته را در اختیار دارد و در عرصه های وسیعی از منطقه صهیونیست ها و دشمنان را ناکام‌ گذاشتند و شکست دادند.

طلایی نیک ادامه داد: دشمن در سال گذشته جنگ ترکیبی را بر علیه کشور تشدید کرد و می‌خواستند عقاید ما را منحرف کنند ولی دیدید در روز ۲۲ بهمن مردم چه حماسه ای آفریدند و باز هم دشمنان را ناکام کردند.

وی اظهار داشت: در عرصه های مختلف و دفاعی، کشور بسیار پیشرفت کرده است و امروز انواع موشک های دقیق را در اختیار داریم که دشمنان جرئت هیچگونه تعرضی را به دلیل قوی شدن ما ندارد.

معاون وزیر دفاع در پایان گفت: با هدایت های رهبر انقلاب و با تلاش مسئولان باید بر مشکلات پیروز شویم و مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی با قدرت ادامه دارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location