سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در جلسه شورای مسکن شهرستان اظهار داشت: اگر بانک ها پای کار پرداخت تسهیلات مسکن نمی آیند تا با بانک مرکزی در میان بگذاریم.

فرماندار نهاوند گفت: با توجه به شرایطی که داریم در بحث نهضت ملی مسکن در استان پیشرو هستیم .

احمدوند بیان داشت : با چه شرایطی باید طرح نهضت ملی را پیش برد ؟ چرا سنگ جلوی پای مردم می اندازید .

وی تصریح کرد: بانک ها شفاف بگویند چه مشکلاتی در پرداخت تسهیلات دارند تا ما پیگیری کنیم و شرمنده مردم نباشیم .

فرماندار نهاوند اظهار داشت : پشت پرده پرداخت تسهیلات هرچه هست باید عنوان شده تا مردم بدانند و در جریان عدم دریافت تسهیلات باشند .

احمدوند در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: پیگیری طرح مسکن ملی بخاطر مردم است و دولت پاشنه کشیده پا به میدان گذاشته است و مسئوليت ما در قبال مردم بسیار سنگین است و نسبت به رسالتی که دارد متعهد است .

وی افزود : بحث مسکن یکی از مباحث بسیار مهم دولت است که به طور جدی به آن باید ورود شود .

 احمدوند بیان داشت : از برخورد سلیقه ای در این موضوع چه از جانب بانک ها چه دستگاههای متولی باید برخورد شود چرا که موضوع مورد تاکید رئيس جمهور است و از بانک ها هم خواسته شده تا پای کار باشند.

وی افزود : بحث دیگر رفع ایرادها و موانع است و نمی شود صرف این شهرستان در این موضوع شرایط خوبی دارد نمی شود دست نگه داشت و باید موانع شناسایی و رفع شود.

فرماندار نهاوند در ادامه با اشاره به اینکه هفته آینده قطعات گروه ساخت مشخص خواهد شد ، اظهار داشت: با توجه به تاکیدات استاندار در بحث آزمایشگاه خاک، مجری و… نظام مهندسی باید موضوع را جدی گرفته و اقدام کند اگر هم مشکلی هست آسیب شناسی و رفع شود.

احمدوند با بیان اینکه ذهنیت مردم روی مسکن است ، گفت: برخی از عدم استقبال ها ریشه در مسکن مهرهای بی سرانجام در گذشته بویژه برزول دارد که لازم است تعیین تکلیف شود .

وی افزود : طرح نهضت ملی مسکن فیروزان در حال انجام است و گیان هم باید با جدیت پیگیری شود و بانک مسکن هم باید نسبت به املاکش در برزول و گیان هم احساس مسئولیت و تعهد داشته باشد و تعیین تکلیف کند.

فرماندار نهاوند در خاتمه بیان داشت : در بحث نهضت ملی مسکن باید شفاف سازی شده و مردم را نسبت به شرایط نهضت ملی آگاه کنید که مبالغ آورده و سرمایه مورد نیاز و وام را بداند که میانه کار انصراف ندهد و در سرعت پروژه اثر منفی بگذارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location