سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  ضرغام احمدوند در دیدار با جمعی از سرمایه گذاران بخش خصوصی با تاکید بر اینکه همراه و حامی بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در شهرستان هستیم، تصریح کرد: در راستای حمایت از بخش خصوصی که هدف ایجاد اشتغال و رشد تولید در شهرستان را داشته باشند از تمامی ظرفیت های قانونی استفاده می کنیم و هر آنچه برای توفیق ایشان نیاز باشد با نگاه مثبت استاندار محترم فراهم می کنیم.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص رشد تولید، خاطرنشان کرد: بحمدالله با توجه به نگاه رهبری معظم انقلاب در این زمینه و ضرورت توسعه بخش تولید در کشور دستگاه های مرتبط موظف هستند نهایت همکاری و همراهی را با سرمایه گذاران داری صلاحیت انجام دهند.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه های مختلف خصوصا مواردی که شهرستان در آن دارای پتانسیل های فراوان است اشتغال پایدار را فراهم می کند، گفت: امروز یکی از دغدغه های مهم همه ما اشتغال جوانان است لذا در این زمینه هیچ مدیری حق کارشکنی و یا سنگ اندازی به بهانه های مختلف را ندارد و در صورت مشاهده برخورد خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با همکاری و همراهی همه مسئولین شهرستان مسیر سرمایه گذاری در شهرستان را در ابعاد مختلف امنیتی، اجتماعی، اقتصادی و ... هموار کرده ایم و پذیرای همه سرمایه گذاران محترم هستیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location