سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند از دستگيري یک سارق تلفن همراه توسط ماموران کلانتري 12 و یک سارق موتورسيکلت توسط ماموران پاسگاه انتظامي بخش خزل خبر داد. 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  سرهنگ "ذبيح الله درويشي"، در تشريح اين خبر بيان داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت گوشي تلفن همراه در سطح شهرستان نهاوند، بررسی موضوع در دستور کار يگان هاي انتظامي قرار گرفت.

وي افزود: ماموران کلانتري 12 کوثر در اين راستا با انجام تاکتيک هاي عملياتي و بکارگيري شگردهاي خاص پليسي، یک سارق حرفه اي را در حين سرقت گوشي همراه دستگير کردند و از نامبرده یک دستگاه گوشي همراه سرقتي کشف و تحويل مالک شد.

سرهنگ درويشي بیان کرد: در ماموریت دیگری و در پي وقوع چند فقره سرقت موتورسيکلت در سطح شهرستان نهاوند، ماموران پاسگاه انتظامي بخش خزل در اين راستا با انجام تاکتيک هاي عملياتي و بکارگيري شگردهاي خاص پليسي، يک سارق را حين سرقت موتور سيکلت دستگیر کردند و یک دستگاه موتورسيکلت سرقتي نيز کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اهميت مشارکت هاي عمومي در امر پيشگيري از سرقت، به شهروندان توصيه کرد: هنگام تردد در کوچه و خيابان ها مراقب گوشي همراه خود بوده و هر گونه موارد مشکوک را بلافاصله از طريق تلفن تماس 110 به پليس گزارش دهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location