سرخط خبرها

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: تیم شهدای بانسره  قهرمان  جام مینی فوتبال  شهدای رسانه و فوتبالیست  شهرستان نهاوند شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  سلیمان جوانمردی رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: تیم شهدای بانسره  بدون شکست قهرمان جام مینی فوتبال  شهدای رسانه و فوتبالیست شهرستان نهاوند گرامیداشت کنگره ۸۰۰۰هزار شهید استان همدان شد.

وی گفت: همچنین تیم شهدای روستای تکه  به مقام دوم رسید  و تیم شهدای وراینه مقام سوم  را کسب کرد و تیم شهید نادری هم به  عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات رسید.

جوانمردی گفت: جام مینی فوتبال چمنی  شهدای رسانه و فوتبالیست نهاوند ویژه رده سنی نوجوانان برای نخستین بار در شهرستان نهاوندو  با شرکت۱۰  تیم  و به  مدت ۱۵ روز به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه و فوتبالیست ویژه کنگره  ۸۰۰۰شهیداستان همدان در زمین چمن طبیعی  مینی فوتبال روستای تکه برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند افزود: در دیدار فینال  تیم شهدای بانسره با نتیجه ۴بر ۲ تیم شهدای تکه را شکست داد و در دیدار رده بندی هم تیم شهدای وراینه تیم شهدای فیازمان را ۳ بر۲ برد.

وی گفت: این مسابقات ویژه رده سنی نوجوانان و به منظور کشف استعدادها در نقاط روستایی و حاشیه شهر به میزبانی روستای تکه انجام شد.

لازم به یادآوری است؛ روستای تکه دارای ۳ شهید می باشد که شهیدان الله مراد نادری و علی پیرزادی از شهدای فوتبالیست نهاوند بوده اند و شهید نادری به جز فوتبال یکی از شهدای رسانه استان و شهرستان نهاوند می باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location