سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته (هشتم اردیبهشت ماه 1402)نماز جمعه گفت: دشمن در پی ایجاد تفرقه و سوءاستفاده از این شرایط است و باید وحدت داشته باشیم که این توصیه امام راحل است.

وی اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند برای حل مشکلات مردم ابتکار و عمل لازم است و باید بر این مسئله تمرکز داشته باشیم.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به هفتمین سفر رئیس جمهور به خوزستان افزود: همه مسئولان‌ چه در دولت چه در قوای دیگر باید برای حل مشکلات مردم برنامه داشته باشند و شب و روز تلاش کنند و باید این رویه رئیس جمهور ما که پیگیر حل مشکلات است، سرلوحه عمل مسئولان قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از خطبه ها بیان داشت: کار و کارگر رزمندگان عرصه اقتصاد هستند و اولویت کشور ما هم مسائل اقتصادی است و در نامگذاری سال های اخیر هم رهبر معظم انقلاب بر موضوع اقتصاد تاکید داشتند.

حجت الاسلام مغیثی گفت: باید مسئولان در همه جا و در نهاوند هم واحدهای تولیدی را تقویت و موانع تولید را برطرف کنند و این موانع بر سر راه تولید خلاف سیاست های کشور و بر خلاف منویات رهبر انقلاب است.

وی ادامه داد: تقویت کار و کارگر و رسیدگی به حقوق کارگر از مطالبات رهبر انقلاب است؛ چون این عزیزان در خط مقدم تولید هستند و باید مشکلات این قشر پیگیری و حل شود.

امام جمعه نهاوند با اشاره به روز معلم اظهار داشت: شهید مطهری بهترین مصداق جهاد تبیین در زمان خودش بود و با مکتب های التقاطی در زمان پیروزی انقلاب به شدت مبارزه می کرد.

وی ادامه داد: شهید مطهری منافقین و گروهک های منحرف را رسوا می کرد و دشمنان در برابر منطق این شهید بزرگوار نتوانستند مقاومت کنند و ایشان را به شهادت رساندند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location