سرخط خبرها

نماینده نهاوند در مجلس با بیان اینکه حل مشکلات جامعه کارگری باید اولویت همه ما باشد، گفت: جامعه کارگری در خط مقدم تولید و نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی به مناسبت هفته کار و کارگر گفت: در دین مبین اسلام بر اهمیت کار کردن و تلاش در جامعه بسیار تاکید شده است.

وی اظهار داشت: بی شک فرهنگ کار و اهمیت آن در دین مبین اسلام دارای جایگاه ویژه ای است که ثمره اش توسعه‌ی اقتصادی و به طبع آن توسعه امنیت، تعالی اجتماعی و استقلال جامعه است. نماینده نهاوند در مجلس گفت: بدون جهد و تلاش این قشر عزیز و زحمت کش، استقلال و توسعه جامعه ممکن نخواهد بود.

وی ادامه داد: بی شک در کنار صاحبان علم و فناوری، چرخیدن چرخه اقتصاد و صنعت و تجارت لازمه اش حضور کارگران عزیز برای به ثمر رساندن آن می باشد. شهبازی گفت: در هفته کار و کارگر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جامعه کارگری، به همت والای این قشر زحمتکش درود می فرستیم که با تلاش و از خودگذشتگی موجبات تعالی و شکوفایی اجتماعی را فراهم می نمایند.

وی ادامه داد: در سال جدید که به فرموده رهبر عزیز انقلاب به عنوان مهار تورم و رشد تولید نام گذاری شده است نقش جامعه کارگری در تحقق این مهم و رونق تولید بسیار مهم و تاثیرگذار است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس اظهار داشت: با توجه به مطالبات این قشر عزیز، رفع مشکلات جامعه کارگری می تواند در تحقق شعار سال اثر بخش باشد. شهبازی گفت: ما نیز در مجلس بر خود وظیفه می دانیم که نیازهای این عزیزان را همواره در اولویت قرار داده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی بیان کرد: حقوق کارگران به عنوان کسانی که در خط مقدم تولید هستند بسیار با اهمیت است و حل مشکلات این عزیزان که مطالبه رهبر انقلاب نیز هست باید اولویت همه ما باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location