سرخط خبرها

‍ برگزارى مسابقات کشتی انتخابى شهرستان نهاوند، گرامیداشت شهدای كشتی گیر نهاوندى مسابقات کشتی نونهالان انتخابى شهرستان نهاوند برای ورود به مرحله استانی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سلیمان جوانمردی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: مسابقات کشتی آزاد نونهالان گرامیداشت شهدای كشتی گیر نهاوندى در روز پنج شنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲در محل خانه کشتی شهید منوچهر برزویی با هدف ترویج فرهنگ ايثار و شهادت و همچنین آمادگی بیشتر ورزشکاران و انتخاب نفرات برتر شهرستان برگزار گردید.

سلیمان جوانمردی وضعیت ورزش کشتی در نهاوند را مطلوب عنوان و تصریح کرد: برگزاری مسابقات متعدد در این رشته ورزشی موجب ایجاد علاقه وافر به کشتی بین نوجوانان و نونهالان این شهرستان شده و امیدواریم بتوانیم از این علاقمندان، قهرمانان شایسته‌ای برای آینده تحویل دهیم.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی آزاد انتخابی شهرستان نهاوند گفت: این مسابقات با حضور بیش از ۶۰ شرکت‌کننده در ١۲ وزن در سنی نونهالان برگزار شد.

در حاشیه این مراسم طی حکمی از سوی عباس تکلو ریاست هيئت کشتی شهرستان عباس شهبازی پيشكسوت و مربی با تجربه به عنوان مسئول کمیته مربیان نهاوند منصوب شد.

 

ضمناً نفرات برتر ١۲ وزن اين دوره از مسابقات به شرح ذیل می باشند: 

وزن ۳۲ کیلو گرم: امیرحسین عزیزی پور

وزن ۳۸ کیلو گرم: محمدمتین حیدری

وزن ۴۱ کیلو گرم: امیرعباس رستمیان

وزن ۴۴ کیلو گرم: ماکان خزایی

وزن ۴۸ کیلوگرم: علی اصغر ساکی

وزن ۵۲ کیلو گرم: امیرحسین طاهری 

وزن ۵۷ کیلو گرم: عباس ده پهلوان

وزن ۶۲ کیلو گرم: امیر نیا کانی

وزن ۶۸ کیلو گرم: امیر مهدی لرستانی 

وزن ۷۵ کیلو گرم: امیر حسین کیانی 

وزن ۸۵ کیلو گرم: آرین جلالی 

وزن ۱۰۰ کیلو گرم: علیرضا روزبهانی

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location