سرخط خبرها

🔹فرمانده انتظامي شهرستان" نهاوند"، از دستگيري سارق حرفه اي و کشف 2 دستگاه موتورسيکلت مسروقه توسط ماموران پاسگاه انتظامي دهفول و کلانتري 12 اين شهرستان خبر داد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ "ذبيح الله درويشي"، در تشريح اين خبر بيان داشت: روز گذشته ماموران پاسگاه انتظامي دهفول شهرستان نهاوند با انجام تاکتيک هاي عملياتي و بکارگيري شگردهاي خاص پليسي همچنين فعال کردن گشت هاي انتظامي و نامحسوس در سطح حوزه استحفاظي، يک سارق موتور سيکلت را شناسايي و نامبرده را حين تردد با موتورسيکلت مسروقه دستگير کردند.

وي افزود: در عمليات جداگانه ديگري ماموران کلانتري 12 نيز يک دستگاه موتورسيکلت سرقتي را در سطح شهرستان کشف کردند.

اين مقام انتظامي تصريح کرد: در اين راستا پرونده هاي قضايي جداگانه اي تشکيل و ساير اقدامات قانوني در حال پيگيري و انجام است.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اين که اقدامات انتظامي و پيشگيرانه پليس به صورت فعال در حوزه هاي مختلف جرايم به منظور ارتقاء سطح امنيت اجتماعي پايدار در دستور کار قرار دارد، از شهروندان خواست: نسبت به رعايت توصيه هاي پيشگيرانه و هشدارهاي انتظامي پليس به منظور کاهش آسيب ها و زيان هاي مادي و معنوي اهتمام ويژه داشته و در حفظ اموال خود کوشا باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location