سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین  علیرضا نثاری رئیس بنیاد مسکن نهاوند با ضرغام احمدوند فرماندار شهرستان دیدار و در خصوص پروژه‌های در حال اجرا و همچنین برنامه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حوزه طرح هادی دیدار و گفتگو کردند.

نثاری در این نشست با اشاره به اینکه در حال حاضر طرح هادی در ۴۱ روستای شهرستان با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان و همچنین ۸ هزار تن آسفالت در نظر گرفته شده است، گفت: از ابتدای آغاز اجرای طرح‌ هادی روستایی از سال ۸۴ تاکنون فاز اول ۱۰۴ روستا در نهاوند با ۹۷ میلیارد تومان بهسازی شده است.

وی گفت: از ۱۰۴ روستا فاز اول بهسازی شامل جدول‌گذاری، آسفالت و بهسازی در ۶۸ روستا به اتمام رسیده و مابقی نیز در دست اقدام است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نهاوند با بیان اینکه از بین ۶۸ روستا نیز فاز دوم ۱۴ روستا به اتمام رسیده و مابقی در دست انجام است دررابطه‌با صدور سند مالکیت روستایی نیز گفت: تاکنون ۲۲ هزار و ۸۰۰ جلد سند روستایی معادل ۹۶ درصد املاک موجود با هماهنگی اداره ثبت‌اسناد و املاک صادر شده و برای بقیه نیز درصورتی‌که ملکی در محدوده طرح هادی باشد سند مالکیت صادر خواهد شد.

فرماندار نهاوند در ادامه تصریح کرد: شهرستان نهاوند در بحث اجرای طرح هادی و همچنین نوسازی مسکن روستایی دارای جایگاه خوبی در سطح کشور است.

وی با بیان اینکه این توفیق جز باهمت و تلاش شبانه‌روز مجموعه بنیاد مسکن شهرستان شدنی نبود، گفت: امیدواریم در ادامه راه باتوجه‌به نگاه ویژه ریاست محترم جمهور و استاندار همدان به این حوزه شاهد ارتقاء بیش‌ازپیش شهرستان در حوزه‌های مختلف باشیم. 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location