سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی با بیان اینکه تحقق تولید و اشتغال با کارهای بزرگ عملی می‌شود گفت: بعضا در برخی روستاها با اجرای طرح‌ها مخالفت می‌شود که باید نسبت به توجیه آنها اقدام شود.

احمدوند با بیان اینکه همت همگانی لازمه‌ اجرای طرح‌های بزرگ تولیدی در شهرستان است افزود: بعضاً در برخی روستاها با اجرای طرح‌ها مخالفت می‌شود و بیشتر وقت ما برای توجیه مردم صرف می‌شود که این مساله اجرای طرح را زمان‌بر و طولانی می‌کند. 

وی افزود: در این زمینه نیاز به فرهنگسازی عمومی وجود دارد که شوراهای اسلامی و دهیاران باید در این زمینه بسترسازی لازم را انجام دهند.

فرماندار نهاوند در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به هفته شوراها گفت: اعضای شوراهای اسلامی برای موفقیت در برنامه‌های خود باید هم‌افزایی و همکاری داشته باشند و از سلایق شخصی خودداری کنند.

وی با بیان اینکه اختلاف نظر اعضای شورا در مواردی باعث عقب افتادن کارهای مردم می‌شود گفت: در برخی موارد یک سری مباحث بین اعضای شورای روستا وجود دارد که در اثر اختلاف به وجود می‌آید و همین مساله باعث می‌شود اعتبارات جذب نشوند که ضرر آن متوجه مردم می‌شود.

  احمدوند در خصوص برگزاری منظم جلسات شورای فرهنگ عمومی گفت: جلسات شورا لازم است هر ماه به طور منظم برگزار شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location