سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ،جلسه کمیسیون بررسی مسائل ومشکلات اجتماعی شهرستان نهاوند در راستای پایش مستمر وضعیت بازار، پیگیری اجرایی شدن مصوبات کارگروه تنظیم بازار و دستور کار بررسی اختلاف زیاد نرخ گوشت گوسفند نر با ماده و عدم رعایت نرخنامه از سوی قصابی‌ها به ریاست معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری نهاوند گفت: وظیفه داریم زمینه آرامش خاطر شهروندان را فراهم کرده و ضمن جلوگیری از سوء استفاده افراد متخلف، با ایجاد گشت های نامحسوس آرامش بازار و امنیت غذایی مردم را تأمین کنیم.

شهروز کیانی کمبود نیروی نظارتی در شهرستان را یکی از مشکلات عنوان کرد و گفت: در حوزه نظارت بر بازار و رفع گرانی چند اداره متولی هستند که باید با ایجاد گشت های مشترک و دقت بیشتری مشکلات بازار را رصد و پیگیری کنند.

وی در خصوص قیمت گوشت در بازار عنوان کرد: یکی از مواردی که باید مد نظر قرار گیرد اختلاف زیاد نرخ گوشت گوسفند نر با ماده است که از سوی قصابی‌ها طبق نرخنامه رعایت نمی‌شود و متأسفانه تمام گوشت‌ها به قیمت گوشت گوسفند نر به دست مشتری می‌رسد.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری افزود: بازدید و نظارت بازرسان دستگاه‌های متولی و نظارتی بر بازار باعث بهبود امور خواهد شد چون افزایش قیمت در این برهه از زمان مصداق کامل سوء استفاده است و باید به خاطر حفظ حقوق شهروندان و رضایت مردم با متخلفان برخورد شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location