سرخط خبرها

 بیتا خزایی فوتبالیست ملی پوش نهاوندی پرورش یافته باشگاه فوتبال ادیب نهاوند با حضور فرماندار وجمعي از مسئولین شهرستان مورد تجليل قرار گرفت.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، با حضور ضرغام احمدوند فرماندار ، شهروز کیانی معاون فرماندار، سلیمان جوانمردی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند و جمعی از مسئولین و بانوان نهاوندی از بیتا خزایی عضو تیم ملی فوتبال زیر ۱۷ سال جمهوری اسلامی ایران و سميه روزبهانی مربی فوتبال و فوتسال نهاوند تجليل شد.

در این مراسم فرماندار شهرستان نهاوند گفت: بانوان ورزشكار ثابت كردند با حفظ حجاب و ارزش هاي اسلامی در ميادين جهانی نيز می توانند الگويی برتر باشند.

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند هم گفت:ورزشكاران نهاوندی در ميادين ملي و بين المللي به خوبي افتخار آفريني كردند.

وي تاكيد كرد:حمايت قاطع از ورزش بانوان شهرستان از اولويت های مهمی است كه برای آن برنامه ريزی شده است و نیازمند حمایت همه مسئولین شهرستانی و استانی در این راستا هستیم.

در اين مراسم با اهدای هدایایی توسط مجمع خیرین ورزش شهرستان نهاوند ؛ از بیتا خزایی عضو تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۷ سال جمهوری اسلامی ایران که در اردیبهشت ماه سال جاری با درخشش و اثبات خود در تیم ملی توانستند با قهرمانی در مرحله اول مسابقات انتخابی آسیا و اقیانوسیه به مرحله بعد صعود کنند و همچنین سميه روزبهانی مربی سازنده فوتبال و فوتسال نهاوند تجليل و تقدیر بعمل آمد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location