سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ،فرماندار نهاوند در جلسه پشتیبانی کنگره ملی ۸۰۰۰ شهید استان همدان اظهارداشت: ملی ۸۰۰۰ شهید استان همدان در راستای منویات مقام معظم رهبری که فرمودند "زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست" برگزار می شود .

احمدوند گفت: درراستای کنگره ۸۰۰۰ شهید استان همدان جلسات مختلفی را به برکت خون شهدا برگزار کردیم از خانواده های معزز شهدا دیدار و دلجویی کرده ایم و این دیدار و سرکشی ها باید مستمر باشد و به مشکلات این خانواده ها رسیدگی شود .

وی افزود : شهرستان نهاوند بواسطه ی اینکه مردمی انقلابی دارد همواره پای کار نظام و انقلاب بوده و در تمام یادواره های شهدا حضور پررنگ آنها را می توان مشاهده کرد .

وی تصریح کرد : مادران و بانوان نهاوندی نیز در راستای فرهنگ ایثار و شهادت گام بر می‌دارند و همیشه پای کار نظامند .

وی با اشاره به برگزاری ۱۴۰۱ برنامه ی فرهنگی در دهه ی مبارک فجر سال گذشته در راستای کنگره ملی ۸۰۰۰ شهید استان همدان بیان داشت: هر کار فرهنگی که در شهرستان انجام می شود باید در راستای این کنگره باشد و نهایت تلاشمان را خواهیم کرد که برنامه ها را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم .

احمدوند در ادامه کار فرهنگی را لازمه ی توسعه و پیشرفت شهرها دانست و گفت: متأسفانه در بحث بودجه فرهنگی به شهرستان نهاوند کم لطفی شده و مشکلات فرهنگی نیازمند بودجه است.

فرماندار نهاوند در خاتمه امام جمعه نهاوند را یک نعمت بزرگ برای شهرستان دانست و گفت: امام جمعه جمعه نهاوند یک نعمت بزرگ و محور وحدت برای شهرستان هستند که از ایشان کمال تقدیر و تشکر را دارم . 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location