سرخط خبرها

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،با توجه به تعداد بالای مناطقی که نیازمند آسفالت هستند این عملیات زمان‌ بر خواهد بود و تمام درخواست ها ثبت شده و براساس اولویت بندی و منطقه به منطقه انجام میگیرد.

طی سالهای گذشته با توجه به نیاز اکثرا معابر و کوچه ها به آسفالت بر اثر حفاری‌ و تخریب ، روند تولید آسفالت از سال قبل در کارخانه آسفالت شهرداری شروع شده و توسط نیروهای شهرداری و پیمانکاران در نقاط مختلف توزیع میگردد که این عملیات همچنان ادامه دارد.

دریافت قیر رایگان و تولید مصالح در معدن شهرداری، هزینه تولید آسفالت را به حداقل می‌رساند که برای اولین سال طی سنوات گذشته، آسفالت تولیدی شهرداری به صورت صددرصدی مورد استفاده در شهر قرار گرفت بدون اینکه آسفالت از دیگر شهرها خریداری شود.

مدیریت هزینه ها و خودکفایی تولیدات در شهرداری روزبه‌روز در حال کامل شدن است به طوری که هم اکنون در شهرداری نهاوند، تولید آسفالت، شن و ماسه، کف‌پوش، جدول، بلوک، دال بتونی، لوله‌های سیمانی و... انجام میگیرد،واین تولیدات میتواند در سالهای آینده به عنوان یکی از منابع درآمدی پایداری مورد بهره‌برداری بیشتر قرار گیرد.

قیر دریافتی شهرداری نیز طی ماه گذشته مجددا در استخرهای کارخانه آسفالت تخلیه شده که این ذخیره قیر بیش از نیاز کارخانه آسفالت جهت تولید تا پایان فصل کاری است و با توجه به نیاز بالای آسفالت در نهاوند،پیگیری‌ها جهت افزایش این ذخیره‌سازی ادامه خواهد داشت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location