سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، شهروز کیانی در کارگروه جوانی جمعیت شهرستان نهاوند که با حضور رؤسای دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، اظهار کرد: شرایط جامعه امروز به نحوی تغییر پیدا کرده که دیگر با سخنرانی و همایش نمی‌توان برای موضوع مهمی همچون جوانی جمعیت کاری انجام داد.

وی برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و تبیینی دراین‌خصوص بین جوانان را یکی از راهکارهای تحقق این مهم عنوان کرد و گفت: متأسفانه در سال‌های اخیر برنامه‌ریزی‌های فرهنگی به سمتی حرکت کرد که جامعه روستایی در زمینه‌های مختلف اجتماعی نادیده گرفته شد و همین امر موجب رخنه‌کردن فرهنگ غلط غربی در همه مناطق حتی روستاها شده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری نهاوند، ادامه داد: امروز دستگاه‌های متولی وظیفه دارند در بحث موضوعات فرهنگی، اجتماعی، خانواده و غیره در روستاها ورود کنند و توجه بیش‌ازپیش به این مسئله داشته باشند.

وی گفت: نگاه مقطعی به برنامه‌ها و موارد مهمی همچون جوانی جمعیت آفت بسیار بزرگی است که می‌تواند کل طرح را به چالش بکشاند؛ لذا متولیان امر باید علاوه بر این یک هفته برای یک سال و یا حداقل ۶ ماه نقشه راه ترسیم کنند تا بدانند از کجا به کجا رسیده‌اند و اقداماتی که انجام داده‌اند چه نتیجه‌ای داشته است.

کیانی با بیان اینکه در بحث تسهیلات و خدمات اجتماعی برای موضوع جوانی جمعیت باید اطلاع‌رسانی هرچه بیشتر در شهرستان انجام شود، گفت اصحاب رسانه در این زمینه باید یاری گر متولیان فرهنگی باشند.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location