سرخط خبرها

نهاوند علمدار،  مؤثر و زنده است 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سردار محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور در مراسم یادواره ۸۵۳ شهید شهرستان نهاوند اظهار داشت: شهرستان نهاوند ۸۵۳ شهید دارد که هیچکدام در راه اسلام و قرآن کوچکترین تردیدی به خود راه ندادند و امروز در محضر خداوند متعال مأوا گرفته اند.

معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به اینکه نهاوند با وجود شهدا زنده و مؤثر است ، بیان داشت: نهاوند در مقاطع مختلف تاریخی علمدار بوده است و هرجا نیاز بوده جوانان این شهرستان به میدان آمدند و افتخار آفرین بوده و هستند.

وی افزود: در تمام طول دوران دفاع مقدس برکات مقاومت زنان و مردان این دیار مشخص بوده و رزمندگان غیور این منطقه رشادت های بی نظیری از خود نشان دادند.

رضایی بیان داشت : نهاوند مهد وجود علما و شهدای بزرگواری چون شهید آیت الله حیدری، قدوسی، طالبیان، گروه ابوذر، شهید حاج میرزا محمد سلگی و ۸۵۰ شهید سرافراز است.

وی ادامه داد: راه بزرگ و عظیم شهدا را باید با قدرت ادامه دهیم چون هدف ملت ایران اسلامی بزرگ و مهم است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور بیان داشت: شهدا و امام شهدا این مسیر را برای ملت باز کردند و امروز وظیفه ما ادامه دادن راه این عزیزان است.

وی گفت: دشمن به امید، اعتماد و ارزش های ملت ما حمله می کند چون می دانند این شاخص ها است که ملت ایران اسلامی را به هدف می رساند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس اظهار داشت: امروز دشمنان از ابزار دفاعی ایران اسلامی می ترسند و دشمنان وحشت دارد که این قدرت سازی در عرصه های مختلف هم ادامه یابد به همین دلیل مدام توطئه می کنند.

وی ادامه داد: وحشت دشمنان از پیشرفت های کشور کاملاً مشخص است و آنها نمی خواهند ایران قوی شود ولی ایران به دنبال ایجاد یک تمدن بزرگ است.

رضایی بیان داشت: توطئه ها ادامه خواهد داشت و باید هوشیار باشیم و ارزش ها را باید احیا کنیم و برای این کار باید شهدا را الگو قرار دهیم.

معاون اقتصادی رئیس جمهور افزود: دشمن طراحی می کند و نقشه می کشد و می خواهد ریشه ها را بخشکاند و ارزش ها را از بین ببرد و نمی خواهند جوان ایرانی مانند دوران دفاع مقدس انقلابی و تحول آفرین و با فکر باشد.

وی عنوان کرد: در عرصه های مختلف جوانان مومن این کشور پیشرفت کرده اند و دشمن از این توانایی و قابلیت وحشت دارد و می خواهد جلوی این کار را بگیرد.

رضایی با اشاره به حوادث اخیر در غزه و قدرت نمایی مقاومت گفت: امروز می بینیم که مقاومت چقدر پیشرفت کرده و دشمن از این می ترسد و می بیند که ارزش هایی که در ایران بارور شده در مقاومت منطقه به ثمر نشسته است.

وی با اشاره به اینکه ضعف هایی در برخی بخش ها داریم که باید برطرف شود، گفت: دولت با مخروبه ای از گذشته ها روبرو شده است که این مخروبه به دلیل تردید در ادامه دادن مسیر شهدا اتفاق افتاده و فرصت های زیادی در طول این سال ها از دست رفته است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور در خاتمه گفت: دولت در حال تلاش است و کارهای خوبی انجام داده است و باید با همراهی و همدلی بتوانیم مشکلات را حل کنیم. 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location