سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، عملیات اجرایی بهسازی و آسفالت «روستای سُرخلیجه نهاوند» با اعتبار یک میلیارد ریال با حضور مسئولین شهرستان آغاز شد.

با حضور «ضرغام احمدوند» فرماندار، معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، بخشدار گیان و رئیس بنیاد مسکن شهرستان عملیات اجرایی بهسازی و آسفالت روستای سر خلیجه بخش گیان از توابع شهرستان نهاوند آغاز شد.

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه بهسازی روستا شامل سنگ‌چینی و دیواره سازی خیابان اصلی روستا و همچنین آسفالت است، گفت: اعتبار یک میلیاردریالی این پروژه از محل اعتبارات دهیاری روستا تأمین و با اجرا و نظارت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی توزیع اعتبارات و امکانات در همه نقاط کشور به‌صورت عادلانه است، گفت: شهرستان نهاوند با پیگیری مسئولین یکی از شهرستان‌های پیشرو در امر بهسازی و نوسازی مسکن روستایی است که افتخاری بزرگ برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

احمدوند با بیان اینکه اگر روستا و روستانشینی بتواند امکانات و نیازهای روزانه خود را در محل زندگی خود فراهم کند هرگز به فکر مهاجرت از روستا به شهر نخواهد بود، گفت: امروز وظیفه داریم در این حوزه هرچه در توان داریم به‌صورت حداکثری بکار بگیریم تا علاوه بر جلوگیری از حاشیه‌نشینی در شهرها شاهد مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها باشیم همچنان که این مهم در بسیاری از روستاهای شهرستان رخ‌داده است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه مدیر بنیاد مسکن شهرستان یکی از مدیران توانمند و مطالبه‌گر حقوق حقه شهرستان در بحث جذب اعتبارات ملی، استانی و شهرستان است و همین مهم نویدبخش آینده‌ای روشن برای نهاوند است. 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location