سرخط خبرها

۳۰ عنوان و ۴۰۰  برنامه در ایام الله سوم خرداد  و دهه کرامت در شهرستان نهاوند به همت پایگاه های مقاومت بسیج اجرا می شود .

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ پاسدار علی مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند ، ضمن گرامیداشت   ۴۱ سالگرد ایام الله سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر  و تبریک دهه کرامت و روز دختر ،با اشاره به اینکه  عامل اصلی فتح خرمشهر باور و اعتقاد رزمندگان به نصرت الهی بود اظهار داشت : برای ایام الله سوم خرداد تعداد ۳۰ عنوان و ۴۰۰ برنامه فرهنگی توسط حوزه های مقاومت و پایگاه های بسیج در سطح شهر و روستا برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این یوم الله روز مهمی در ذهن و تاریخ این سرزمین باقی خواهد ماند گفت: فتح خرمشهر سند پر افتخار محکمی است برای کشور عزیزمان ایران که رزمندگان اسلام با دستان خالی در مقابل بهترین تجهیزات و قدرت ها ایستادگی کردند و حماسه ای عظیم رقم زدند .

مختاری در ادامه گفت:  صبحگاه مشترک با حضور  نیرو های نظامی ، انتظامی ،گردانهای امام علی(ع) ،گردان کوثر ، پیشکسوتان و حضور مسولین و  خانواده های معزز شهدا در سپاه شهرستان روز چهار شنبه  برگزار شد .

سرهنگ مختاری ادامه داد: در راستای جهاد تبیین برگزاری نشست های بصیرتی با حضور راویان و هادیان سیاسی ، غبار روبی و عطر افشانی در شهر نهاوند و بخش ها و همچنین در ۱۰۰ نقطه توسط پایگاه های مقاومت برگزار خواهد شد همچنین در سطح تمامی پایگاه ها محلات و اقشار و همچنین بسیج ادارات برنامه های متناسب تدوین و اجرا خواهد شد .

وی افزود : در راستای دومین کنگره ۸۰۰۰ شهید استان همدان ازهمه  خانواده های محترم  شهدا به ترتیب برنامه ریزی شده و توسط مسولین تا قبل از زمان اجرای کنگره  سرکشی و مدال افتخار به نام شهید تقدیم خواهد شد .

مختاری گفت : برنامه هایی از قبیل .سخنرانی قبل از خطبه این هفته نماز جمعه توسط سپاه. حضور بسیجیان و دسته های رزمی پایگاهها در سه نماز جمعه،  رژه موتوری،فضا سازی ادارات ، ویزیت رایگان ، ایستگاه صلواتی ، طبخ غذا ، نمایشگاه عکس، شرکت در نماز جمعه ، اردو های جهادی ،مسابقات ورزشی ، ساخت مستند های مختلف از شهدا در راستای کنگره   ، سرکشی ها و جشن های ویژه دختران و میلاد با سعادت امام رضا (ع) و... در نظر گرفته شده که توسط حوزه های مقاومت و پایگاه های خواهر و برادر  محلات و اقشاری اجرا می شود و خبرنگاران بسیجی  شهرستان هم در پوشش برنامه های سوم خرداد  و دهه کرامت به صورت کامل برنامه ها را پوشش خواهند داد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location