سرخط خبرها

مراسم بزرگداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و صبحگاه مشترک در سپاه ناحیه نهاوند،برگزار شد.

سردار صدیق از فرماندهان دوران دفاع مقدس و ناظر قرارگاه امنیتی امام علی" ع": عملیات فتح خرمشهر قابل وصف نیست عظمت این روز بزرگ برای همگان روشن است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سردار صدیق در صبحگاه مشترک سپاه ناحیه نهاوند و نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان نهاوند اظهار داشت:درود و صلوات میفرستیم به روان پاک شهدای دوران دفاع مقدس و ۸۵۰ شهید شهرستان نهاوند، انشاءالله که خداوند توفیقی عنایت فرماید تا از این بهانه هایی که به مناسبت های مختلف و یادآور روزهای خاطره ساز دوران دفاع مقدس میشود استفاده بهینه را داشته باشیم.

وی گفت: سالگرد آزادی خرمشهر در سال ۶۱ رقم خورد و این روز بزرگ را خدمت همه مردم ایران تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

وی ادامه داد: سالروز فتح خرمشهر در واقع یک عملیات بزرگ بود که در دوران دفاع مقدس اتفاق افتاد، این دوران یک جنگ تحمیلی بود برای ما و برای نابودی انقلاب اسلامی، هر چند بهانه های داشتند ولی اینها بهانه اصلی نبود بهانه های محکم آنها نابودی اسلام و ارزشهای اسلامی بود و حذف تعالیم الهی، که بحمدالله محقق نشد.

سردار صدیق با بیان اینکه سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر یاداور روزهای مقاومت و ایثار مردم نهاوند است گفت: ما باید خرمشهرهای زیادی را رقم بزنیم، عملیات فتح المبین یکی از فتح های بزرگ است که باید از ان الگو گرفت و این حماسه عظیم را باید سرلوحه خود قرار دهیم.

وی در خاتمه با توجه به تهدیدات و تحریم های افزون دشمنان نظام و انقلاب بیان داشت: امروز دشمنان اسلام از طرق مختلف بصورت سخت افزاری و یا نرم افزاری میخواهند ارزشهای ما را هدف قرار دهند و از هیچگونه توطئه و فتنه ای علیه ملت ایران مضایقه نخواهند کرد، که در این برهه از زمان وظیفه همه ماست هوشیار باشیم و صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی و نظام الهی جمهوری اسلامی را ترک نکنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location