سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ،  مسئول بسیج رسانه نهاوند گفت: به مناسبت سالروز آزادسازی فتح خرمشهر ۳ هزار قرص نان رایگان پخته و بین مردم توزیع شد.

علی سهرابی مسئول بسیج رسانه نهاوند اظهار داشت: توسط خانواده شهید رسانه الله مراد نادری و با همکاری کانون فرهنگی و هنری شهدای روستای تکه و بسیج رسانه شهرستان نهاوند ۳ هزار قرص نان به صورت رایگان و صلواتی پخت و بین مردم توزیع شد.

وی افزود: به مناسبت سالروز آزادسازی و فتح خرمشهر با همکاری خانواده شهید نادری یکی از شهدای رسانه نهاوند و کانون فرهنگی و هنری شهدای روستای تکه و بسیج رسانه شهرستان نهاوند از صبح امروز کار پخت نان رایگان و نذری را آغاز کرد و تا غروب ۳هزار قرص نان رایگان پخت خواهد کرد.

وی گفت: این واحد نانوایی امروز را تا ساعت ۱۹ به صورت رایگان نان پخت خواهد کرد وبین اهالی روستا توزیع می کند.

سهرابی افزود: شهید نادری یکی از مدافعان فتح خرمشهر بود و شهدای رسانه استان و شهرستان نهاوند و از کارکنان صداوسیمای جمهوری اسلامی مرکز همدان می باشد که در ۱۵ مرداد ۱۳۶۱ در منطقه عملیاتی قصر شیرین به شهادت رسید.

مسئول بسیج رسانه نهاوند بیان کرد: همچنین به مناسبت سالروز فتح خرمشهر رشته نذری پخته و بین مردم روستای تکه توزیع گردید.

لازم به یادآوری است سال گذشته نیز این واحد نانوایی با همکاری خیران به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی یک روز را نان صلواتی و رایگان پخت و بین مردم توزیع کرد. 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location