سرخط خبرها

استاندار همدان گفت: این دولت با تمام مشکلات توانسته گره‌های کور و مشکلات چند ساله را حل کند، متأسفانه برخی افراد و رسانه‌ها نمی‌خواهند توفیقات دولت را ببیند و هرآنچه را رخ می‌دهد وارونه بیان می‌کنند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، علیرضا قاسمی فرزاد در سومین جلسه هم‌اندیشی که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، ائمه جمعه، مجمع نمایندگان و فرمانداران شهرستان‌ها در شهرستان نهاوند برگزار شد، ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و یاد و خاطره ۸۵۳ شهید گرانقدر نهاوند اظهار کرد: این دولت با تمام مشکلات توانسته گره‌های کور و مشکلات چند ساله را حل کند، متأسفانه برخی افراد و رسانه‌ها نمی‌خواهند توفیقات دولت را ببیند و هرآنچه را رخ می‌دهد وارونه بیان می‌کنند.

وی گفت: ما اگر از نکته یا نکاتی غافل باشیم این نکات را به جان دل می‌خریم و برای رفع گره‌ها و تنگناهای مردم بررسی و رفع می‌کنیم.

استاندار همدان از تدوین برنامه سه‌ساله توسعه استان همدان خبر داد و گفت: خوشبختانه با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در استان باتوجه‌به پتانسیل‌ها برنامه سه‌ساله توسعه مبتنی بر برنامه هفتم توسعه کشور تدوین شده است.

وی با بیان اینکه آنچه به‌عنوان معضلات و موانع پیش روی مدیران استان است در زمان تصویب قوانین اگر با دقت رقم بخورد این مشکلات به وجود نمی‌آیند، گفت: مجلس باید در حوزه تنقیح قوانین اقدام عاجل داشته باشد.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: در حوزه مسکن با حمایت‌های ریاست جمهور، معاون اول وزیر راه و شهرسازی با انعطاف‌هایی که صورت ‌گرفته اقدامات خوبی انجام شده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location