سرخط خبرها

سرهنگ شا احمد ساکی در رابطه با این خبر اظهار داشت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان نهاوند حین کنترل یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان، به یک دستگاه خودرو فولوکس مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو، ۸ هزار و ۴۶۵ عدد انواع ابزار و یراق شامل تیغه اره، انبر دست، دم باریک، آچار آلن و انواع متر به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.

سرهنگ ساکی بیان کرد: ماموران انتظامی بخش خزل شهرستان نیز حین کنترل محورهای مواصلاتی از یک دستگاه خودرو هیوندا، ۵۵ کیسه کود شیمیایی قاچاق و از یک دستگاه خودرو نیسان ۵۰ کیسه کود شیمیایی قاچاق به ارزش تقریبی ۷۷میلیون ریال را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه ۲ متهمان هر دو پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، از کشف ۲ کیلو و ۱۶۷ گرم هروئین و شیشه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ شااحمد ساکی بیان داشت: بر اساس روند و تدابیر موجود یکی از مهمترین اولویت های اجرایی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر مقابله با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر و استفاده از تاکتیک های پلیسی متنوع در این حوزه است.

وی در ادامه افزود: در همین راستا ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهاوند با اشرافیت کامل اطلاعاتی یکی از فروشندگان مواد مخدر را شناسایی کردند.

سرهنگ ساکی بیان کرد: با اخذ مجوز قضایی و طی بازرسی از منزل این متهم، ۲ کیلو و ۱۶۷ گرم هروئین و شیشه جاساز شده در یک عدد پیک نیک کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت، گفت: از شهروندان در خواست می شود در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location