سرخط خبرها

محمدمهدی اسماعیلی عصر جمعه در نشست صمیمی با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان نهاوند که با حضور استاندار همدان، فرماندار نهاوند برگزار شد، اظهار کرد: مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) نهاوند تا قبل از پایان تابستان تجهیز می‌شود.

وی گفت: ۱۰۳ نفر از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه نهاوند از خدمات بیمه هنرمندان بهره‌مند هستند و ۶۶ نفر نیز عضو صندوق هستند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه برای تسهیل در عضویت در این صندوق و استفاده از بیمه کارگروه‌های استانی ایجاد شده و هنرمندان با تأیید مدیرکل می‌توانند از این خدمات استفاده کنند، گفت: در بحث کتابخانه سیار ویژه شهرستان نهاوند تا پایان تابستان این مهم انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: در خصوص روستاهای شهرستان آمایشی صورت بگیرد تا با کمک خیرین بتوانیم کتابخانه‌های موردنیاز را راه‌اندازی کنیم. ثبت نام ۵ هزار نفر از هنرمندان کشور در طرح مسکن ملی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه فرد توانمندی در این حوزه مسئول شده‌اند و برای بررسی پتانسیل‌ها و نیازمندی‌ها به شهرستان سفر می‌کنند، گفت: امیدواریم بتوانیم با همکاری همه‌جانبه بتوانیم اهداف تدوین شده را اجرایی کنیم.

وی تصریح کرد: برای توسعه و اشتغالات فرهنگی در شهرستان آماده پرداخت تسهیلات داریم.

اسماعیلی، گفت: در خصوص بحث مسکن اصحاب رسانه ۲۴ هزار واحد در مسکن و شهرسازی تفاهم‌نامه نوشتیم که تاکنون نیز باتوجه‌به اطلاع‌رسانی پیامکی صورت‌گرفته ۵ هزار نفر از هنرمندان کشور ثبت‌نام کردند.

وی گفت: نیت از حضور در شهرستان‌ها تبلیغ برای خود و یا دیگران نیست؛ چراکه نمایندگان وظیفه مطالبه‌گری دارند و ما نیز وظیفه پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات موجود در شهرستان‌ها و سراسر نقاط کشور را داریم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه نمایندگان نقطه اتصال مردم به حاکمیت هستند، گفت: نمایندگان در حوزه انتخابیه خود در جهت پیشبرد مسائل و حل مشکلات کار دشواری نیز دارند. 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location