سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امام خمینی ( ره ) یک حقیقت تا ابد جاودان است که همیشه در قلوب مسلمین جهان زنده است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، علیرضا شهبازی نماینده نهاوند به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی ( ره) و قیام خونین پانزدهم خرداد ماه در پیامی نوشت:

یوم الله ۱۵ خرداد نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و سرآغاز اراده و خواست مردم ایران و نمادی در مبارزه با ظلم و استبداد است.

بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهم خرداد سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خمینی کبیر ( ره ) است.

این روز یادآور بزرگمردی است که با تکیه بر سلاح ایمان باعث برافراشتن پرچم انقلاب شد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید. امام خمینی ( ره ) یک حقیقت تا ابد جاودان است که همیشه در قلوب مسلمین جهان زنده است.

یوم الله ۱۵ خرداد نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و سرآغاز اراده و خواست مردم ایران و نمادی در مبارزه با ظلم و استبداد است.

اگرچه در سالگرد ارتحال امام راحل به سوگ این بزرگ مرد که از تبار نیکان بود هستیم، ولی بواسطه لطف بیکران الهی به این آب و خاک، انقلاب اسلامی ایران با رهبری داهیانه و حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مقتدر و مستحکم در مسیر آن آرمان های الهی قدم بر می دارد.

اینجانب سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت گلگون کفنان قیام خونین پانزدهم خرداد ماه ۱۳۴۲ را تسلیت عرض می نمایم.

 

« علیرضا شهبازی خدمتگزار مردم شریف شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی »

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location