سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، شهردار نهاوند گفت: عملیات روکش آسفالت معابر اصلی شهر با دستگاه فینیشر و با اعتبار اولیه ۱۵٠ میلیارد ریال ، از اواخر سال گذشته آغاز و تاکنون ۶ هزار تن آسفالت به مساحت ۵۴ هزار متر مربع از معابر اصلی و فرعی شهر نهاوند که مورد مطالبه شهروندان بوده انجام شده است.

مجید یوسفی نوید اظهار داشت: یکی از برنامه‌ها و اقدامات شهرداری‌ نهاوند نگهداشت معابر شهر است، بر همین اساس لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی به عنوان اقدامی عمرانی برای تردد آسوده و ایمن شهروندان است در ایام مختلف سال اجرایی می‌شود.

وی اجرای نهضت آسفالت را از مهم‌ترین برنامه‌های مدیریت شهری در سال جاری دانست و افزود: یکی از مطالبات شهروندان از مدیریت شهری بهبود وضعیت آسفالت معابر شهر است، از این رو عزم جدی شهرداری برای نهضت آسفالت معابر سطح شهر از ابتدای سال جاری اجرایی شده است و باید توجه داشت لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی معابر تنها مختص معابر اصلی نیست و معابر فرعی و محلی نیز مورد توجه قرار گرفته است.

IMG 20230605 112408 609

وی گفت: با توجه به نقش ترمیم ترانشه و آسفالت معابر شهر در بهبود کارکرد معابر شهری و تسهیل در تردد شهروندان، لازم است علاوه بر آسفالت معابر سطح شهر، کارشناسان کنترل کیفی بر کیفیت و نحوه آسفالت‌ریزی نیز نظارت کنند تا شاهد ارائه خدمتی با کیفیت به شهروندان باشیم، از این‌رو این مهم در دستور کار شهرداری نهاوند قرار دارد.

شهردار نهاوند در ادامه تاکید کرد: دریافت قیر رایگان و تولید مصالح در معدن شهرداری، هزینه تولید آسفالت را به حداقل می‌رساند که برای اولین سال طی سنوات گذشته، آسفالت تولیدی شهرداری به صورت صددرصدی مورد استفاده در شهر قرار گرفت بدون اینکه آسفالتی از دیگر شهرها خریداری شود.

وی افزود: مدیریت هزینه ها و خودکفایی تولیدات در شهرداری روزبه‌روز در حال کامل شدن است به طوری که هم اکنون در شهرداری نهاوند ، تولید آسفالت ، شن و ماسه ، کف‌پوش ، جدول، بلوک، دال بتونی، لوله‌های سیمانی و... انجام میگیرد و این تولیدات میتواند در سالهای آینده به عنوان یکی از منابع درآمدی پایدار مورد بهره‌برداری بیشتر قرار گیرد. 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location