سرخط خبرها

‍ ‍ ‍خدمتی دیگر از شهرداری نهاوند به همشهریان

رونمایی از ماشین آلات جدید شهرداری نهاوند

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، شهردار نهاوند در مراسم رونمایی از ماشین آلات جدید خریداری شده شهرداری بیان داشت: یکی از مواردی که می طلبد شهرداری ها به آن مجهز شوند ماشین آلات است.

وی افزود: ابزار و ماشین آلات در سرعت و کیفیت و اجرای اقدامات نقش بسیار مهمی دارند.

یوسفی نوید گفت: در بحث‌ بحران  در شهرستان همین ماشين آلات هستند که به درد میخورند و نیاز نیست که از جایی اجاره گرفته شوند و سرعت عمل و کیفیت خدمات را بالا میبرند.

وی اظهار داشت: تاکنون ۳ دستگاه آمبولانس جهت امورات باغ بهشت با همکاری بخش خصوصی تهیه شده است که در ابتدای کار سند یک دستگاه به ارزش ۶۲۰ میلیون تومان به مالکیت شهرداری به جای عوارض بهره برداری انجام گرفته است.

وی افزود: یک دستگاه خودرو آتش‌نشانی برای شهرستان نهاوند نیز خریداری شده است که به زودی به خودروهای مرکز آتش نشانی شهرستان اضافه خواهد شد.

وی تصریح کرد : یکی از سواریهای شهرداری هم که مشکل داشت یک دستگاه خودرو سواری هم به جای آن خریداری شد.

وی با بیان اینکه تاکنون حدود ۱۵میلیارد تومان خودرو و تجهیزات ماشینی برای شهرداری خریداری شده است، بیان داشت: در سال گذشته خرید بالابر آتش نشانی، نمک پاش، تراکتور، بیل بکهو، بیل زنجیری انجام شده است.

شهردار نهاوند از قرارداد خرید جاروی مکانیزه نیز خبر داد و گفت: این دستگاه نیز بزودی به جمع تجهیزات و مجموعه امکانات خدماتی شهرداری اضافه خواهد شد.

یوسفی نوید گفت: پیش از این ماهانه باید ۸۰ میلیون تومان هزینه کرایه بابت تانکرهای آبیاری پرداخت می شد که حالا با سیستم آبیاری جدید حداقل ۳۰۰میلیون، مدیریت و صرفه جویی میشود.

شهردار نهاوند در خاتمه اظهار داشت: در بحث بام نهاوند هم دنبال توسعه با اجرای اقدامات جدید و تملک زمین روبروی استادیوم علیمرادیان بعنوان پارک فرا منطقه ای و همچنین نقطه امن در زمان بحران کاربری خواهد داشت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location