سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در کمیته برنامه ریزی شهرستان اظهار داشت: هدف از تشکیل کمیته برنامه ریزی این است که مدیران شهرستان به اعتبارات استانی و ملی توجه ویژه‌ای داشته باشند .

فرماندار نهاوند در ادامه بیان داشت : دولت سیزدهم با تمام قوا تلاش میکند تا پروژه های زمین مانده ی دولت را به سرانجام برساند که عمده اعتبارات در سفر ریاست جمهوری به پروژه های بالای ۶۰ درصد اختصاص داده شده است.

احمدوند گفت : مدیران با درصد استانی خود را بسنجند و در جذب اعتبارات استانی ، میانگین استانی را مد نظر بگیرند ، متاسفانه با توجه به این میانگین شهرستان نهاوند ۱۰ درصد پایین تر از اعتبارات استانی را جذب کرده است .

وی با اشاره به اینکه اعتبارات استانی محدود است و با توجه به اهمیت پروژه ها اعتبارات تعلق میگیرد ، اظهار داشت : نماینده مردم نهاوند در جذب اعتبارات ملی مدیران شهرستان را همراهی کند تا اعتبارات ملی بیشتری را جذب شهرستان کنند .

فرماندار نهاوند بر جذب اعتبارات استانی تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۲ تأکید کرد و گفت: از مدیرانی که توانسته اند جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات استانی داشته باشند کمال تقدیر و تشکر را دارم و مدیرانی که کم کاری کرده اند تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۲ زمان دارند این اعتبارات استانی را جذب شهرستان کنند .

وی با توجه به اینکه اعتبارات استانی محدود است ، افزود :  برخی هزینه ها به صورت کارشناسی نشده در شهرستان انجام وهزینه اضافه ای روی دست شهرستان گذاشته ،که باید تعیین تکلیف شوند.

احمدوند بیان کرد : مدیران که از وزیر یا مدیر ارشدی که در  شهرستان با دعوت نماینده حاضر شده و وعده هایی هم داده اند ، با توجه به کمبود فرصت با کمک نماینده مردم جذب اعتبارات مورد نظر را عملی کنند.

فرماندار نهاوند در ادامه سخنان خود با اشاره به آغاز فصل گرما خطاب به مدیران ادارات گفت: فصل گرما آغاز و صرفه جویی در مصرف انرژی در ادارات مد نظر باشد ،پس از ساعت اداری به موضوع خاموشی  کولر  و انرژی توجه داشته باشند.

وی در خاتمه در خصوص ساعت کاری مدیران بیان داشت : مدیران موظفند ساعت ۶ در محل کار حضور داشته باشد تا مراجعه مردم هم در ساعت اعلام شده فرهنگ سازی شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location