سرخط خبرها

جلسه شورای مسکن شهرستان نهاوند به ریاست احمدوند فرماندار و با حضور معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار، مدیر کل بنیاد مسکن و شهرسازی استان همدان، بخشداران و سایر اعضا در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد.

photo 2023 06 22 10 42 11

photo 2023 06 22 10 42 08

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در جلسه شورای مسکن اظهار داشت: بیست ماه از استقرار دوست سیزدهم علیرغم مشکلات متعدد میگذرد ، با وجود این مشکلات، اقدامات دولت در حوزه مسکن چشمگیر بوده است.

احمدوند ضمن اینکه تأکید رئیس جمهور، استاندار و به نوعی تأکید نظام در سرعت و کیفیت بخشی به کار است گفت: شورای مسکن یکی از مهمترین جلسات شهرستان است که همه باید پای کار باشند و غیبت بانک ها در جلسات شورای مسکن قابل قبول و توجیه نیست.

وی افزود : بانکها باید در خصوص عدم حضورشان در جلسات‌ شورای مسکن پاسخگو باشند و اگر بانک ها کاره ای نیستند چرا دعوت شده اند و اگر هم جزیی از این مجموعه هستند،چرا در جلسات حضور ندارند؟ این عدم حضور بانکها بی حرمتی به بقیه ی اعضای حاضر در جلسه است ، و علت عدم حضور روسای بانک ها را در جلسات از استان پیگیری خواهیم کرد.

وی تصریح کرد : ما همیشه زحمات بانک ها را قدردان بوده ایم و مشکلات و کم کاری ها را هم خواستار پیگیری شده ایم و در خصوص عدم حضورشان در جلسه شورای مسکن هم باید حتماً پاسخگو باشند.

فرماندار نهاوند در ادامه در بحث مسکن شهرستان بیان داشت: در بحث مسکن شهرستان چند فاز در حال اجرا است که عمده آن مسکن ملی است که علیرغم در حال اجرا بودن کار، مردم انتظار دارند به این کار سرعت بخشیده شود ، تا امیدواری در بین مردم تقویت شود.

احمدوند در خصوص شهرک امیر کبیر گفت: در این خصوص باید اختلافات مرتفع شوند و مشکلات زیرساخت های این مساکن نیز برطرف شوند ، این شهرک نیازمند تلاش بیشتر و رفع مشکلات زیرساختی و آماده سازی زمین برای ساخت و ساز است چرا که قیمت ها شرایطی نیست که فرصت سوزی شود .

وی افزود : دستگاههای خدمات رسان است با حضور در محل پروژه نسبت به تعیین تکلیف و رفع موانع موجود به صورت تخصصی اقدام و سریع تر اعلام نتیجه قطعی شود، تا بعدها مشکلاتی مطرح نباشد.

وی در خصوص مساکن مهر شهر های فیروزان و برزول بیان داشت : مساکن مهرفیروزان در شرایط بهتری قرار دارد ، برزول باید تعیین تکلیف شود و این میراث چندین ساله بیش از این شهرستان را متضرر نکند.

فرماندار نهاوند در خاتمه با اشاره به اینکه شهرستان نهاوند رتبه برتر در بهسازی و مقاوم سازی روستاها و خانه های روستایی را در استان دارد ، اظهار داشت: در بحث بهسازی روستاها هم نهاوند در این مورد می تواند پایلوت کشوری باشد نیاز است اجرای صد در صدی آن در آینده نزدیک با توجه به پیشرفت موجود ،را داشته باشیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location