سرخط خبرها

محوریت منطقه با مقاومت است

خدمت به مردم بزرگترین وظیفه مسئولان است 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: خدمت رسانی و مبارزه با فساد همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند وظیفه ذاتی همه دستگاه‌ها و مسئولان است.

وی اظهار داشت: همه باید در این زمینه برای خود مسئولیت ایجاد کنند و به مردم هم خدمت کنند چون این نظام مال مردم است و صاحب آن خود مردم هستند.

امام جمعه نهاوند افزود: این مردم بودند که در دفاع مقدس حضور داشتند و در فتنه‌ها سینه سپر کردند و هرجا نیاز بوده در صحنه حاضر شدند؛ بنابراین خدمت به این عزیزان بزرگترین وظیفه مسئولان است.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها اظهار داشت: خاورمیانه بزرگ به تعبیر آمریکا جایی بود که مرکزش رژیم صهیونیستی و کشورهای منطقه هم در ارتباط با این رژیم نامشروع باشند ولی این خواب آنها تعبیر نشد.

حجت الاسلام مغیثی گفت: امروز بر عکس چیزی که غربی‌ها می‌خواستند؛ خاورمیانه بزرگ تبدیل شده است به میدانی برای مقاومت که در همه عرصه‌ها به هم مرتبط هستند.

وی بیان کرد: در برابر مقاومت در منطقه، آمریکا و صهیونیست‌ها مستأصل هستند و در موضع ضعف قرار دارند و مقاومت محوریت را در منطقه دارد.

امام جمعه نهاوند بیان داشت: سفر رئیس جمهور ما به آمریکای لاتین بسیار مهم و اثر‌گذار بود که ۳۵ سند همکاری نیز امضا شد و قطعا تاثیرات مثبتی خواهد داشت.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: امروز خیلی از کشورها در مورد حذف دلار از مبادلات خود اتفاق نظر دارند و این کار در حال رخ دادن است که با این کار ضربه بزرگی به آمریکا وارد می‌شود.

حجت الاسلام مغیثی افزود: در جبهه مقاوت "وحدت میادین" مسئله جدیدی است که اخیراً در بیان سران مقاومت عنوان شد که خیلی مهم است و نشان از هماهنگی محور مقاومت در همه کشورها است.

وی در پایان بیان داشت: روز دوشنبه ۵ تیر ساعت ۱۰ صبح در مصلی نهاوند مراسم گرامیداشت شهدای گرانقدر هفتم تیر و یادواره شهدای روحانی نهاوند برگزار می شود و علت اینکه این مراسم به جای روز ۷ تیر در ۵ تیر برگزار می‌شود این است که روز ۷ تیر روز عرفه است و تصمیم گرفته شد که مراسم دو روز زودتر در ۵ تیر برگزار شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location