سرخط خبرها

انقلاب اسلامی ایران معجزه ی خداوند در زمین است

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر یادواره شهدای روحانی شهرستان نهاوند اظهار داشت : این شهر به ویژه است و طبیعت انتظاری که از ادامه حرکت ها در این شهر میرود به این شکل ویژه است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: ۱۷ شهید روحانی در راسشان شهیدان آیت الله محمد علی حیدری و آیت الله قدوسی و دیگران شهیدان والامقام و عالمان و بزرگان گذشته ی نهاوند از ویژگی‌ها و عظمت خاصی برخوردار بودند که از بین ما انسانهای زمینی مورد انتخاب قرار گرفته و از تعلقات دنیا بریده و منتخب خدا شده اند و به مقام شهود و شهادت رسیده اند .

وی افزود : این سنبل ها و نشانه ها یادآور رسالت بزرگی است که اولیا و علما و بزرگان این شهر در تربیت افراد دارند .

حجت الاسلام والمسلمین رستمی در ادامه با اشاره به اینکه حوادث سال گذشته سنگین‌ترین نبرد ترکیبی بر ضد انقلاب اسلامی بود و هدف این بود ایمان، باور و امید مردم را از بین ببرند، بیان داشت : دشمنان در این سالها هرچه داشتند بر ضد نظام و انقلاب انجام دادند ولی در مقابل اراده مردم ایران همیشه شکست خورده اند ، در حوادث سال گذشته همه کفر و نفاق بر علیه نظام و انقلاب جمع شده بودند و طراحی‌های گسترده و پیچیده ای انجام دادند و همه ابزارهای امنیتی، سیاسی، اقتصادی، رسانه ای را به میدان آوردند و از شخصیت‌های ورزشی، هنری و سلبریتی‌ها استفاده کردند .

وی افزود: برخی در داخل هم، القائات آنها را باور کردند و این سنگین‌ترین نبرد ترکیبی بر ضد انقلاب اسلامی بود که در فتنه سال گذشته اتفاق افتاد و هدف این بود ایمان، باور و امید مردم را از بین ببرند ، از موج این فتنه عبور کردیم ولی مردم به رهبر معظم انقلاب، کشور، انقلاب و ارزش‌های اسلامی ایمان و باور داشتند و تسلیم این موج نشدند و واقعاً خوش درخشیدند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در بخش دیگری از سخنانش به شرایط جهانی اشاره کرد و اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری با اطمینان فرمودند؛ نظام بین الملل در حال تغییر به نفع جبهه مقاومت است و این اتفاق را به خوبی می بینیم.

حجت الاسلام والمسلمین رستمی بیان داشت : آمریکایی‌ها امروز در منطقه ذلیل و خوار هستند و در هیچ زمانی اینطور نبوده است و امروز می‌بینیم آمریکایی‌ها به التماس افتاده اند که نیروهای مقاومت آنها را مورد حمله قرار ندهند. وی بیان داشت: صهیونیست‌ها هم در ضعیف‌ترین شرایط تاریخ خود به سر می‌برند و در داخل و خارج با مشکلات زیادی مواجه هستند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران معجزه ی خداوند در زمین است ، افزود: امروز کشورها در صف ارتباط با ایران اسلامی هستند و وضعیت آمریکا و صهیونیست ها را هم می بینیم که در چه موضعی قرار دارند و این معجزه ی خداوند بر زمین است که انقلاب اسلامی شکل گرفته شد.

رستمی در بخش دیگری از سخنانش گفت: هدفی که ما به دنبال آن هستیم بسیار متعالی است و در این راه به مجاهدت و کار جهادی نیاز داریم و باید مثل حاج قاسم باشیم.

وی بیان داشت: در گذشته برخی دولت‌مردان ما در گذشته از آزمایش‌های موشکی ناراحت بودند ولی امروز در دولت مردمی، رئیس جمهور ما در رونمایی از موشک هایپرسونیک خودشان حضور می‌یابند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: هزینه‌های به جامانده از ۱۰ سال رکود در گذشته برای حل شدن نیازمند مجاهدت است و این دولت در عرصه های زیادی مقتدر‌‌تر و در حال مجاهدت و کار است.

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور به کشورهای مختلف گفت: سختی های بسیاری در مسیر راه وجود دارد اما به یاری خدا پیروزی نهایی برای مومنان است و گشایش‌های واقعی در زندگی مردم و معیشت مردم خودش را بیشتر نشان می‌دهد.

حجت الاسلام رستمی اظهار داشت: این ملت باور به شهادت و تکیه به خداوند دارد و راه مقاومت را ادامه می دهد و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب است و امروز تنها راه ما مقاومت و ایمان به وعده الهی است و مهمترین وظیفه مسئولان هم خدمت جهادی به مردم است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location