سرخط خبرها

امام‌جمعه شهر گیان نهاوند گفت: منافقین سر گردانند و امروز واقعاً به عینه این سرگردانی را مشاهده می‌کنیم و آن‌ها از این شرایطی که برایشان ایجادشده متحیر مانده‌اند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حامد ربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص جنایت‌های منافقین در هفتم تیر سال 60 و هفته حقوق بشر آمریکایی گفت: شهید بهشتی فردی مؤمن و انقلابی و در خط ولایت بودند که در حادثه هفتم تیر هدف کینه منافقین قرار گرفت و در این حادثه شهید آیت‌الله حیدری افتخار نهاوند هم آسمانی شد.

وی اظهار داشت: منافقین اول شهید مظلوم بهشتی را ترور شخصیتی کردند تا این عزیزان را از چشم مردم بیندازند و بعد ایشان را ترور کردند و به شهادت رسیدند. حجت‌الاسلام ربانی افزود: منافقین آیات قران و احادیث را به نفع خودشان تفسیر می‌کردند و توجهی به احکام الهی نداشتند و واقعیت‌ها را نمی‌گفتند و ترور می‌کردند و افراد زیادی را به خاک و خون کشیدند و از هیچ جنایتی فروگذار نبودند.

وی ادامه داد: در زمان جنگ هم منافقین با صدام همکار شدند و مردم عراق را هم ترور و سرگردان کردند و ازآنجا هم رانده شدند و بعد در اروپا و فرانسه و آلبانی مستقر شدند و اخیراً هم که دیدید چه بر سر آن‌ها آمده است.

امام‌جمعه شهر گیان گفت: همان‌طور که قرآن فرموده منافقان سر گردانند و امروز واقعاً به عینه این سرگردانی را مشاهده می‌کنیم و آن‌ها متحیر مانده‌اند.

وی بیان داشت: دیدید پلیس آلبانی که به مقر آن‌ها حمله کرد در چه شرایطی بودند که این وضعیتی که الآن آن‌ها دارند نتیجه مقاومت مردم و دیپلماسی عزتمندانه دولت انقلابی است.

حجت‌الاسلام ربانی گفت: برخی مسئولان هم درگذشته بودند که دیپلماسی التماسی را در پیش گرفتند و هیچ منفعتی هم برای مردم نداشت ولی این دولت استوار ایستاده است.

وی ادامه داد: دیپلماسی عزتمندانه و انقلابی باید این‌گونه باشد و دیدیم که بعد از گفت‌وگو تلفنی رئیس‌جمهور ما با رئیس‌جمهور فرانسه در آنجا هم جلسه سالانه منافقین لغو شد که این نشانه اقتدار است.

امام‌جمعه شهر گیان افزود: منافقین هر جا هستند فساد و فتنه است و اسنادی که از کمپ آن‌ها هم به دست پلیس آلبانی افتاده نشان می‌دهد که آن‌ها در حال اقدامات تروریستی و جاسوسی علیه دیگر کشورها هم بودند.

وی اظهار داشت: منافقین امروز بی‌وطن‌تر از همیشه هستند و همان‌طور که حاج قاسم گفتند؛ سرگردان شدند کسانی که تیری به سمت این انقلاب پرتاب کردند و امروز این‌طور شده است و همه‌کسانی که علیه این انقلاب مقدس اسلامی اقدامی کردند شرایط آن‌ها را می‌بینیم که به چه خواری افتاده‌اند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location