سرخط خبرها

نماز جمعه نهاوند با حضور مردم این شهرستان در مصلی اقامه شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: همانطور که امام راحل فرمودند؛ آمریکا مظلومین عالم را بشر حساب نمی‌کند و حقوق بشر از منظر آمریکایی‌ها فقط مخصوص خودشان است.

وی با اشاره به معیارهای دوگانه حقوق بشر اظهار‌داشت: در هفته گذشته یک قایق از مهاجرین در دریا غرق شد و کسی توجهی نکرد و اخبار زیادی منتشر نشد ولی یک زیردریایی هم مخصوص پولداران آمریکایی در دریا غرق شد و دیدید چه کار کردند.

امام جمعه نهاوند افزود: ادعاهای حقوق بشری آمریکا بزرگترین دروغ قرن است و پشت پرده همه جنایت‌ها آمریکا است.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها بیان کرد: غدیر یعنی مدیریت الهی جامعه بشری چون خدا می‌خواهد جامعه بشری یک مدیریت معنوی، انسانی، عادلانه، عاقلانه و بشریت به کمال برسد.

حجت الاسلام مغیثی ادامه داد: رسیدن بشر به سر منزل مقصود تنها در سایه پذیرش ولایت امکان پذیر است.

وی گفت: انقلاب اسلامی روز به روز در حال قوی‌تر شدن و پیشرفت است و با وجود همه دشمنی‌ها ولی مقاومت کرده است.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه‌ها بیان کرد: وضعیت آمریکایی‌ها و منافقین و دشمنان انقلاب اسلامی را می بینید که همه به جان هم افتادند و یکدیگر را متهم به دزدی می کنند و در موضع ضعف قرار دارند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها اظهار داشت: مسلح شدن کرانه باختری و متحد شدن با غزه و حزب الله و دیگر پایگاه های مقاومت و وحدت فرماندهی منجر به نابودی صهیونیستها خواهد شد.

حجت الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها با اشاره به اقدامات ضد اسلامی کشورهای غربی گفت: سوزاندن قرآن و اهانت به اسلامی از جنس رذالت های غربی است و این همان موردی است که آنها ادعای حقوق بشری دارند ولی به مقدسات میلیون ها مسلمان اهانت می کنند.

وی در ادامه با اشاره به اعیاد دهه ولایت افزود: در دهه ولایت و امامت مناسبت‌های زیادی است که باید گرامی داشته شوند و فضیلت‌های زیادی در این ماه در شأن حضرت علی(ع) وجود دارد که باعث افتخار ما است.

امام جمعه نهاوند در پایان گفت: در این مراسمات دهه ولایت باید سعی کنیم نسل جوان را با فرهنگ اهل بیت بیشتر آشنا کنیم و محبت اهل بیت را دل‌های جوانان تقویت کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location