سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند ضمن گرامیداشت یاد امام و شهدا و با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان به بحث کتاب و کتابخوانی اظهار داشت با توجه به اهتمامی که مقام معظم رهبری به بحث کتاب و کتابخوانی دارند و به طبع دولت سیزدهم پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای به کتاب و کتابخوانی دارند اقدامات بسیار خوبی که در دولت سیزدهم در حوزه کتاب و کتابخوانی در حال شکل گیری است در شهرستان نهاوند نیز با وجود مدیریت قوی کتابخانه‌ها اقدامات بسیار خوبی در این حوزه رخ داده شده است .

احمدوند با اشاره به اینکه سرانه مناسبی در شهرستان در بحث کتاب و کتاب خوانی داریم ، بیان داشت : امروز بزرگترین رونمایی کتاب در غرب کشور در شهرستان نهاوند و با ۱۱ کتاب رخ داد که یک حرکت بسیار ارزشمند و زیباست .

وی بیان داشت : خوشبختانه سرانه کتاب در شهرستان سرانه مناسبی است ، اما از دهیاران و بخشداران تقاضا داریم توجه ویژه‌ای به مبحث کتاب و کتابخوانی داشته باشند .

احمدوند ضمن تشکر از توجه ویژه شهردار نهاوند به امور فرهنگی شهرستان افزود : مدیران همه ی دستگاهها به فرهنگ کتاب و کتابخوانی اهتمام ویژه ای داشته باشند .

فرماندار نهاوند اظهار داشت: هر اقدامی لازم باشد در حوزه ی کتاب و کتابخوانی انجام خواهیم داد و بنا داریم هر اتفاق مهمی که در شهرستان نهاوند رخ می دهد در کنگره ۸۰۰۰ شهید استان همدان باشد.

فرماندار نهاوند در خاتمه با اشاره به رونمایی از جمله ماندگار سردار شهید حاج حسین کیانی گفت : شهید حاج حسین کیانی شهید شاخص شهرستان در سال جاری یکی از شهدای برجسته شهرستان نهاوند است که امروز یک جمله ی ماندگار از این شهید والامقام به عنوان سرلوحه ی کار مدیران و مسئولان رونمایی شد. 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location