سرخط خبرها

امام‌جمعه نهاوند گفت: آمریکایی‌ها با سرنگون کردن هواپیمای مسافربری کشورمان و دادن نشان افتخار به فرمانده جنایتکار ناو وینسنس نشان دادند منشأ خشونت و جنایت علیه بشریت هستند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عباسعلی مغیثی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص سالروز سرنگون کردن هواپیمای مسافربری کشورمان توسط ناو آمریکایی گفت: آمریکا در هر جا حضورداشته منشأ جنایت و تروریسم بوده و ادعاهای حقوق بشری آن‌ها دروغین و فریب مروم دنیا است.

وی اظهار داشت: آمریکایی‌ها در کشورهای مختلف دنیا جنایت‌های بی‌شماری انجام دادند و به مجالس عروسی، مردم بازار، بیمارستان‌ها، غیرنظامیان، زنان و کودکان در کشورهای مختلف حمله کردند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: آمریکایی‌ها هواپیمای مسافربری کشورمان را با شلیک موشک از ناو وینسنس سرنگون کردند و مسافران بی‌گناه این پرواز را به شهادت رساندند و مدعیان دروغین حقوق بشر هم سکوت کردند.

وی بیان کرد: آن‌ها در کمال وقاحت و در اوج بی‌شرمی به فرمانده جنایتکار این ناو مدال افتخار دادند تا نشان دهند حقوق بشر برای آن‌ها بی‌معنی است.

حجت‌الاسلام مغیثی گفت: قدردانی از عاملان این جنایت هولناک بار دیگر ثابت کرد که دنیای غرب فقط حقوق بشر را بر اساس معیارهای خود تفسیر می‌کند.

وی ادامه داد: دنیای غرب فقط به فکر منافع خودشان هستند و در راستای این منافع حقوق ملت‌های مختلف را ضایع می‌کنند و سازمان‌های حقوق بشری هم ابزاری در دست آن‌ها هستند.

امام‌جمعه نهاوند بیان داشت: آمریکایی‌ها منشأ تروریسم هستند و برای اولین بار از بمب اتم استفاده کردند و نه‌تنها ابراز پشیمانی نکردند بلکه به این کار افتخار هم کردند. وی گفت: از کسانی که هزاران نفر را در سرتاسر جهان و در ژاپن به خاک و خون کشیدند نباید انتظار داشت که حقوق بشر را رعایت کنند و شعارهای آن‌ها پوچ و بی‌معنی و برای فریب مردم دنیا است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location