سرخط خبرها

مجید یوسفی نوید شهردار نهاوند در خصوص بوستان مشاهیر اظهار داشت : بوستان مشاهیر، مکانی برای معرفی بزرگان شهر به مهمانان و نسل های آینده، با تلاشی گروهی و بدون وقفه آغاز شده است و مراحل پایانی این بوستان در حال انجام است.

دکتر یوسفی نوید گفت:خلاء معرفی داشته های شهر و حفظ تاریخ کهن نهاوند با داشتن گذشته ای روشن و بزرگانی شناخته شده در سطح کشور احساس میشد و از طرفی وجود قبرستانی قدیمی در دل شهر و نارضایتی شهروندان باعث شد که این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم و با همکاری خوب شهروندان و مسئولین شهرستان اقدام به احداث بوستان مشاهیر کنیم.

شهردار نهاوند افزود: بوستان مشاهیر با حفظ اسامی درگذشتگان در این قبرستان و تهیه‌ی لوح در دیواره ها، ساخت کتیبه هایی جهت نصب زندگینامه و معرفی بزرگان در قسمتهای مختلف بوستان انجام گرفته است، فضای سبز، مبلمان شهری، نورپردازی و... نیز در این بوستان جانمایی شده که مراحل پایانی عملیات عمرانی توسط واحدهای شهرداری در حال انجام است.

وی در پایان بیان داشت: در تمامی پارک هایی که تاکنون احداث شده اند مناسب سازی جهت استفاده ی جانبازان و معلولین در نظر گرفته شده و فضای بازی کودکان و مبلمان شهری به منظور استفاده خانواده ها نیز انجام شده است، آبیاری قطره ای فضاهای سبز در حال انجام است، و کاشت انواع گونه ها، مناسب آب و هوای شهرستان کاشت شده است، عدم تمرکز خدمات در چند نقطه از شهر و توزیع خدمات یکسان نیز از جمله اهداف در احداث پارک ها بوده و تا پایان توسعه پکپارچه شهر ادامه خواهد داشت... 

photo 2023 07 04 10 21 21

photo 2023 07 04 10 21 30

photo 2023 07 04 10 21 26

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location