سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ پاسدار علی مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند ضمن تبریک دهه ولایت و عید غدیر اظهار داشت: دهه ولایت و امامت و مشارکت در جشن‌ها و برگزاری مراسمات با عناوین مختلف فرصت بسیار  مناسبی برای غدیر شناسی و بازشناسی غدیر است.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند  با بیان‌اینکه دهه ولایت و امامت، دهه پیام‌رسانی غدیر است، افزود:  واقعه غدیر به عنوان بزرگترین عید شیعیان و تأثیرات ویژه آن در ولایت پذیری و بصیرت افزایی آحاد مختلف جامعه، باید به درستی برای همه تبیین و برنامه های مختلفی برای یادآوری و بزرگداشت این روز عظیم تدوین گردد.

وی افزود : بیش از ۱۰۰ جشن خانگی ، محله محور و... در سطح پایگاه های مقاومت از عید قربان اغاز شده است و همچنین در روز عید غدیر مراسمات در سطح پایگاه ها و حوزه های مقاومت برنامه ریزی شده است .

مختاری در پایان گفت : برگزاری اردوی جهادی محله محور از جمله ویزیت رایگان ، فشار خون و تست قند خون ، برپایی ایستگاه های صلواتی ، ذبح گوسفند ، تولید محتوا فضای مجازی، فضا سازی مسجد و محله ، برگزاری مسابقات در عرصه های مختلف ویژه کودکان و نوجوانان و بزرگسالان، برپایی ایستگاه سرود در ۱۰ نقطه شهر توسط گروه سرود شهدا ، ایستگاه ها و غرفه های خدمت رسان در روز عید غدیر توسط پایگاه های مقاومت و گروه های جهادی برپا می‌شود . 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location