سرخط خبرها

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دنیا به این نتیجه رسیده که نمی‌توان بدون جمهوری اسلامی هیچ تصمیمی گرفت.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت‌الاسلام حسین طیبی‌فر در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه اظهار کرد: ملت ایران در سختی‌ها کنار رهبر و ولایت ایستادند و این ایستادگی به قدری محکم بود که دنیا را به این نتیجه رسانده امروز نمی‌توان بدون جمهوری اسلامی در سطح دنیا تصمیمی گرفت و آن را به اجرا درآورد.

وی افزود: ملت ایران بر خلاف امت صدر اسلام که حضرت علی(ع) را رها کرده و تماشاگر بودند در کنار رهبر و اندیشه‌های ولایی او سختی‌ها را تحمل کرده و محکم ایستادند و توانستند اراده خود را بر دشمن تحمیل کنند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برخی باور نداشتند ایران اسلامی به این حد از قدرت و دستاورد برسد اما همه دیدند که انجام شد.

وی هدایت‌های مقام معظم رهبری را عامل اقتدار جمهوری اسلامی دانست و گفت: امروز کار دشمن به جایی رسیده که رهبران کشوری مثل آلبانی که عضو ناتو هستند منافقین را دستگیر کرده و اسباب و وسایل آنها را جمع می‌کنند.

طیبی‌فر ادامه داد: وزیر این کشور به منافقین اعلام کرده اگر شما می خواهید با جمهوری اسلامی بجنگید ما کاری با شما نداریم اما باید از کشور ما خارج شوید زیرا ما بنای دشمنی و جنگ با ایران را نداریم، حتی آمریکا از این حرکت کشور آلبانی حمایت کرده است.

وی تصریح کرد: اگر تدبیر ولایت نبود منافقین به این روز سیاه نمی‌افتادند که این اتفاق بیانگر اقتدار جمهوری اسلامی است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخواست کشورهای منطقه برای برقراری رابطه سیاسی با جمهوری اسلامی را دیگر عامل اقتدار نظام اسلامی دانست و گفت: همه کسانی که تا دیروز به دنبال رابطه با اسرائیل بودند امروز میخواهند سفارتخانه هایشان را در ایران باز کنند وی با تاکید بر لزوم ولایتمداری و مقابله با جریان نفاق افزود: افرادی هستند که در بیان و زبان از رهبری حرف می‌زنند اما آنجا که باید برای دفاع از رهبری سینه سپر کنند کم می‌آوردند.

جانشین مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: غدیر خم نام یک سرزمین نیست، یک مکتب است، یک مهندسی الهی و روز اکمال دین است.

حجت‌الاسلام حسین طیبی فر اظهار کرد: غدیر خم نام یک سرزمین نیست، یک مکتب است، یک مهندسی الهی و روز اکمال دین است.
وی افزود: غدیر خم چکیده تمام ادیان الهی و تکمیل کننده انقلاب‌های همه انبیای الهی است؛ عید ما عیدی است که به ما آموخت سیاست از دیانت جدا نیست.
جانشین مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه غدیر آنقدر با عظمت است که خداوند برای اینکه پای انسان به این زمین باز شود، همه اسباب موجود را فراهم کرد، گفت: انسان نیاز به یک هدایتگر و قافله سالار دارد و این قافله سالار باید کسی باشد که راه بلد باشد، بنابراین جایگاه عصمت را به عنوان یک امتیاز مهم به این قافله سالار داده است.
وی اظهار کرد: اگر غدیر نبود قافله سالاری خداوند قطع می‌شد، بنابراین همراه پیامبر ۱۲۰ هزار نفر در حجه الوداع حضور داشتند تا پیامبر خطبه مهم غدیر را بیان کردند.
طیبی فر با بیان اینکه در خطبه غدیر خداوند برای ابلاغ رسالت فرمان صادر کردند و تاکید بر این ابلاغ داشت، افزود: در حال حاضر دشمنان ولایت و ایران اسلامی و انقلاب با درایت امام امت یکی پس از دیگری خوار و خفیف شدند و امروز پشت سر صف جمهوری اسلامی افتادند و با التماس به دنبال رابطه با ایران هستند.
وی با اشاره به اینکه چه شد که بعد از اتفاقات آلبانی، آمریکا با آن سابقه حمایت از منافقین دیگر از نفاق حمایت نکرد؟ گفت: پاسخ این است که نظام جمهوری اسلامی به برکت ولایت امیر المومنین (ع) و ولایت حضرت حجت (عج) و نائب برحقش توانست کمر دشمنان ایران و اسلام را خم کند که البته این مهم با پایداری و حمایت مردم در کنار رهبر خود و ایستادگی به دست آمد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location