سرخط خبرها

نماینده نهاوند در مجلس از تخصیص 18 میلیارد تومان اعتبار برای تعریض و ساماندهی محورهای نهاوند مانند سه راهی فارسبان و ورودی و خروجی نهاوند و فیروزان خبر داد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، علیرضا شهبازی گفت: پیرو بازدید اردیبهشت ماه از روستای فارسبان و مطالبه به حق اهالی در خصوص ایمن سازی و تعریض سه راهی پر خطر ورودی فارسبان، با پیگیری های صورت گرفته و جلسه در وزارت راه و شهرسازی، مبلغ ۳ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این پروژه از محل اعتبارات داخلی وزارتخانه تخصیص یافت.

نماینده نهاوند با اشاره به اینکه عملیات عمرانی در حوزه راه های مواصلاتی شهرستان با جدیت و سرعت در حال پیگیری است، اظهار داشت: خوشبختانه جلسات و پیگیری های متعددی در وزارتخانه با وزیر محترم راه و شهرسازی و معاونان ایشان برگزار شده است و اعتبارات قابل قبولی برای راه های اصلی و فرعی شهرستان تخصیص یافته است.

شهبازی افزود: علاوه بر اصلاح این سه راهی پرخطر، از سه راهی شهرک به سمت زرینی و فارسبان، جاده در حال تعریض و روکش آسفالت می باشد. پانزده میلیارد تومان اعتبار برای ترمیم و روکش آسفالت ورودی و خروجی نهاوند و فیروزان نماینده مردم شهرستان نهاوند همچنین گفت: ۱۵ میلیارد تومان اعتبار جهت ترمیم و روکش آسفالت ورودی و خروجی شهرهای نهاوند و فیروزان در قالب تفاهم بین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و شهرداری های شهرهای مذکور، تخصیص یافت.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از ورودی و خروجی نهاوند و فیروزان مسیر تردد ترانزیتی می باشد، مبلغ ۱۰ میلیارد تومان برای نهاوند و ۵ میلیارد تومان برای فیروزان در نظر گرفته شده است.

نماینده نهاوند با اشاره به اینکه در حوزه راه ها اقدامات موثر و تأثیر گذاری صورت پذیرفته است، گفت: با جدیت پیگیر تأمین و تخصیص اعتبارات مصوب برای راه های مواصلاتی شهرستان منجمله محور نهاوند به فیروزان، نهاوند به آورزمان، نهاوند به بروجرد و تکمیل محورهای گیان، برزول، سه راهی شهرک به رزینی و فارسبان و سایر جاده‌های روستایی و فرعی شهرستان هستیم و تلاش می کنیم در فصل کاری امسال این پروژه ها با تخصیص به موقع اعتبارات روند رشد خوبی داشته باشند.

photo 2023 07 05 13 21 17

photo 2023 06 12 22 43 44

photo 2023 06 12 22 43 51

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location