سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ،  دکتر یوسفی نوید شهردار نهاوند گفت: فاز نخست بوستان مشاهیر، مکانی برای معرفی بزرگان شهر به میهمانان و نسل های آینده، با تلاش گروهی و بدون وقفه همکاران در زمینی با مساحت ۱۰ هزار متر مربع امروز با حضور جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.

وی تصریح کرد:بوستان مشاهیر(قبر آقا) یکی از سخت ترین پروژه های ما بود، همین مکان از اقدامات دوره های قبل بود که متوقف شده بود، و ما به لطف خدا توانستیم با تلاش همکارانمان این مکان را افتتاح کنیم و امیدوار هستیم که بیشتر از این بتوانیم منشاء خیر و برکت برای مردم این شهر باشیم.

شهردار نهاوند گفت: بوستان مشاهیر در قبرستان قدیمی، معروف به قبرآقا با اعتباری بالغ برشصت میلیارد ریال و پس از اخذ مجوزهای لازم،توسط شهرداری نهاوند، تبدیل به بوستان مشاهیر جهت معرفی بزرگان و مفاخر نهاوند شد.

وی اضافه کرد:چهار هزار طرح در اینجا هست که هدیه می کنیم به بزرگان و مشاهیر بزرگ شهر نهاوند و همه عزیزان از جمله شهدای بزرگوار و هنرمندانی که در این مکان آرمیده اند.

وی افزود: این مکان زیبا آمادگی برگزاری مراسمات مذهبی از جمله محرم و صفر و نماز های مغرب و اعشاء  و خیلی مراسمات دیگری که در شبهای جمعه برگزار میشود را دارد.

دکتر یوسفی نوید خاطر نشان کرد: در جلسه شورای فرهنگ عمومی با توجه به مطرح شدن اسامی تعدادی از هنرمندان و بزرگان شهرستان، بنا شد زندگینامه این عزیزان و سردیس های آنها نصب شود، اینجا افتتاحی است برای اقدامات هنری بعدی،که با سایر پارک های ایجاد شده در نهاوند متفاوت خواهد بود.

وی در ادامه گفت: بوستان صخره ای و بوستان  شاطر آباد هم تا پایان تابستان در حال افتتاح میباشند.

وی تصریح کرد: هر آنچه که در این مدت  اتفاق افتاد، از تلاشهای بی وقفه و همت همکاران ماست، اقدامات انجام شده در این بوستان تا پاسی از شب با توجه به زحمات همکاران ما در شهرداری انجام شده است.

وی در خاتمه گفت: پارک های زیادی از اقدامات شهرداری نهاوند در دست افتتاح و اجرا میباشد که قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته به سمع و نظر مردم میرسد. 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location