سرخط خبرها

مدیرکل دامپزشکی استان همدان به همراه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نهاوند و جمعی از کارشناسان از شرکت کشت و صنعت خزل و کارخانه تولید خوراک دام و طیور، مکمل آبزیان و روغن نگین بازدید کرد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، امیرحسین نقی‌پور مدیرکل دامپزشکی استان از نزدیک در جریان روند کاری و مسائل و مشکلات این مجموعه تولیدی قرار گرفت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این کارخانه شامل سیلوهای انبار نهادهای دامی، خط قرنطینه، انبار محصولات تولیدی، بخش اپراتور، سوپر پخت، دستگاه آسیاب، دستگاه میکس کنسانتره، بخش دیگ بخار، بخش پمپاژ روغن‌مایع و واحد بسته‌بندی این مجموعه بر ضرورت اهتمام مداوم در تأمین سلامت و کیفیت خدمات ارائه شده تأکید کرد.

نقی‌پور در این بازدید با تقدیر و تشکر از مدیریت و مجموعه عوامل این کارخانه باتوجه‌به تأکیدات استاندار محترم همدان مبنی بر حمایت از تولید داخلی و رفع موانع، حمایت قاطع دامپزشکی استان را از واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به‌ویژه شرکت کشت و صنعت خزل در راستای ارائه محصول باکیفیت و تضمین سلامت محصولات در سال «مهار تورم، رشد تولید» اعلام کرد.

مدیرعامل کارخانه کشت و صنعت خزل و روغن نگین نهاوند نیز اظهار داشت: این کارخانه روزانه ۲۵۰ تن روغن بسته‌بندی شده و ۵۰۰ تن تصفیه‌شده تولید می‌کند.

مومنعلی خزایی گفت: شرکت کشت و صنعت خزل در تولید و توزیع خوراک دام، طیور و آبزیان - انواع کنجاله سویا، کلزا و آفتاب‌گردان به‌صورت پرک و پلیت شده - انواع نهاده‌های دام و طیور، اسید چرب، پودر چربی و لسیتین فعالیت دارد و در حال حاضر برای ۲۰۰ نفر اشتغال‌زایی کرده که البته این رقم با نیروهای نمایندگی‌ها در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها به حدود ۳۵۰ نفر به‌صورت مستقیم می‌رسد.

خزایی در پایان با ابراز خرسندی از این بازدید تصریح کرد: این برای اولین‌بار است که شرکت کشت و صنعت خزل و کارخانه روغن نگین میزبان مدیرکل دامپزشکی استان است و این مجموعه در راستای دستورالعمل‌های ابلاغی سازمان دامپزشکی آمادگی هرگونه همکاری و تعامل را با مجموعه دامپزشکی استان اعلام می‌دارد.

477

bzdydmdyrkhldmpzshkhynhwndzwhdhytwlydynhwnd

bzdydmdyrkhl77dmpzshkhynhwndzwhdhytwlydynhwnd

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location