سرخط خبرها

مجید یوسفی نوید شهردار نهاوند اظهار داشت: فرزندان مرحوم حاج حمید رضا سلگی که فروردین ماه امسال پدرشان فوت کرده بود به نیابت از ایشان مبلغ ۲ میلیارد ریال برای آبیاری قطره‌ای درختان پارک جدید تاسیس صخره‌ای نهاوند که در آینده نزدیک افتتاح می‌شود هزینه کردند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، مجید یوسفی نوید گفت: فرزندان مرحوم سلگی به همین منظور با مبلغ دو میلیارد ریال که در دو مرحله انجام شد حدود ۲۳۰۰متر از مسیر درختان این پارک صخره‌ای را برای انجام آبیاری قطره‌ای لوله گذاری از جنس اتیلن کردند.

وی افزود: این نخستین خیرات لوله گذاری برای آبیاری قطره‌ای در استان همدان و شهرستان نهاوند است که با هدف صرفه جویی در مصرف آب انجام می‌شود.

شهردار نهاوند بیان داشت: فرزندان مرحوم سلگی با هدف صرفه جویی در مصرف آبیاری درختان و کمک به مناطق محروم و کم برخوردار نهاند و فرهنگ سازی خیرات با کمک شهرداری دانست.

وی افزود: به منظور تجلیل از این بانیان خیر لوله گذاری آبیاری قطره‌ای در پارک صخره‌ای چند جلد کتاب به عنوان کار فرهنگی به برادران سلگی اهدا شد.

لازم به ذکر است ؛ کیاوش و بابک سلگی دو جوان کارآفرین نهاوندی هستند که با ایجاد کارخانه کیا اتیلن ( تولید لوله های پلی اتیلن) برای جوانان شهرستان اشتغال ایجاد کرده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location