سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: سمت و سوی هیئت‌ها و عزاداری‌ها باید توجه به دین، اخلاق و احکام مردم و توجه به ارزش‌های دینی باشد.

وی اظهار داشت: پیام همیشه عاشورا مقاومت در برابر ظلم و فساد است و امروز هم جنگ حق و باطل ادامه دارد و توجه به امر به معروف و نهی از منکر در ایام محرم لازم است.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه‌ها افزود: سفر رئیس‌جمهور به کشورهای آفریقایی نشان‌دهنده تلاش و فعالیت و برنامه‌ریزی دولت برای ارتباط با دنیا و رفع مشکلات مردم است.

وی بیان داشت: مسئولان باید مانند رئیس جمهور شبانه روز تلاش کنند و مردم را امیدوار و دلگرم کنند و پیام این سفرها این است که مسئولان هرچه توان دارند برای خدمت به مردم به کار گیرند.

حجت الاسلام‌ مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: غربی ها و آمریکایی ها آتش بیار جنگ اوکراین شده اند و سازمان های بین المللی را به سخره گرفته اند و تسلیحات ممنوعه به اوکراین می دهند و به دنبال جنگ پراکنی هستند.

وی عنوان کرد: غربی‌ها به ادعای خودشان از حقوق بشر حمایت می کنند ولی در عمل از جنایات صهیونیست‌ها حمایت می کنند و تمام جنگ های دنیا زیر سر آنها و برای منافع آنها است و در عمل نشان داده اند که دلسوزی آنها برای حقوق بشر دروغی بیش نیست.

امام جمعه نهاوند در بخش پایانی خطبه‌ها اظهار داشت: مسئولان، مبلغین، مداحان و هیئت امنا و اعضای هیئت‌های مذهبی در آستانه ماه محرم با برنامه‌ریزی مناسب در راستای برگزاری هر چه بهتر برنامه های این ایام تلاش کنند و از اول محرم پذیرای عزاداران باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location