سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ پاسدار علی مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند اظهار داشت : تحقق محله اسلامی یکی از ماموریت های مهم و اساسی پایگاه های مقاومت بسیج درفرمان اعتلای۱۰ ساله بسیج و در راستای جامعه و تمدن سازی انقلاب اسلامی است .

سرهنگ مختاری در خصوص طرح تحقق محله اسلامی اظهار داشت: در این طرح، شورای تحول محله که شامل امام جماعت .فرمانده پایگاه. هیئت امنا و جمعی از معتمدین و صاحب نفوذ آن محل بوده باید مسائل و مشکلات محله خود از جمله مسائل فرهنگی، اقتصادی ، اجتماعی ، عمرانی و مسائل مربوط به محله را جمع آوری و برای حل آنها کارگروه خاص تشکیل داده و راهکارهای عملی جهت برطرف شدن آنان را ارائه و تا حل آن پیگیری می‌کند. و در سطح پایگاهای مقاومت طی سال گذشته ۲۰ محله اسلامی با محوریت مساجد تشکیل شده و در حال فعالیت می باشند .

سرهنگ مختاری در پایان گفت : پایگاه مقاومت بسیج شهدا مسجد محمدیه که در سال گذشته بعنوان گروه جهادی نمونه کشور و اکنون نیز بعنوان پایگاه منتخب محله اسلامی استان همدان انتخاب شده و ان‌شاءالله قرار است در نمایشگاه اسوه کشوری در تهران به عنوان نماینده پایگاه‌های مقاومت استان همدان شرکت داشته باشند . 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location