سرخط خبرها

مدیر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال چمنی جام شهدای مسجد و رسانه استان همدان به میزبانی شهرستان نهاوند برگزار می شود.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام علی عزیزی مدیر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در حاشیه بازدید از نمایشگاه بقیع تا کربلای روستای تکه و کلاس های اوقات فراغت روستای مهین آباد و شهرک طالقانی نهاوند گفت: در تمامی کانون های مساجد استان همدان از مراکز شهرگرفته تا دورترین نقاط روستایی برنامه های اوقات فراغت در کانون های مساجد از ابتدای تابستان آغاز شده و تا اوایل مهرماه ادامه دارد.

وی افزود: براساس تفاهم نامه هایی که توسط ستاد عالی و مراکز استانها با وزارت خانه هایی مانند آموزش و پرورش و بسبج بسته شده است نوجوانان با تخفیف های ویژه و کم هزینه از امکانات اردوگاهی و تفریحی در طول تابستان استفاده می کنند.

حجت الاسلام عزیزی اظهار داشت: در کنار برنامه های اوقات فراغت در کانونهای فعال مساجد استان تعدادی از آنها اموزش اشتغالزایی ویژه خانواده ها و زوج های جوان را شروع کرده اند البته تعدادی از کانون ها نیز به بحث افزایش جمعیت با شیوه های مختلف مانند اموزش و کمک گرفتن از خیران پرداخته اند.

مدیر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان خبر از برگزاری نخستین دوره جام مینی فوتبال شهدای مسجد و رسانه استان داد و گفت: یکی دیگر از برنامه های اوقات فراغت کانون ها مسابقات ورزشی ویژه نونهالان است که بناداریم در تابستان امسال باکمک اداراه ورزش و جوانان و هیات روستایی و بومی محلی و فوتبال نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال چمنی جام شهدای مسجد و رسانه را به میزبانی شهرستان نهاوند و روستای زرامین برگزار کنیم.

وی بیان کرد: امسال با توجه به برگزاری دومین کنگره ۸هزار شهید استان همدان همه برنامه های فرهنگی هنری مذهبی و ورزشی در راستای این کنگره برگزار می شود که یکی از آنها همین جام مینی فوتبال چمنی شهدای مسجد و رسانه است.

در ادامه امیر بحیرایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هم گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد در دورترین نقاط روستایی در شهرستان نهاوند بهترین برنامه های فرهنگی هنری مذهبی و ورزشی را انجام می دهند.

وی افزود: یکی از همین برنامه های فرهنگی و مذهبی برپایی نمایشگاه از بقیع تا کربلا توسط جوانان کانون فرهنگی شهدای روستای تکه است که سالانه چند هزار نفر ازآن در طول ایام محرم بازدید می کنند.

بحیرایی اظهار داشت: با کمک استان به دنبال تقویت کانون های فعال در شهرستان هستیم و از برنامه های انها در پرکردن اوقات فراغت در طول سال و بخصوص تابستان حمایت می کنیم.

photo 2023 08 05 10 51 51

photo 2023 08 05 10 51 45

photo 2023 08 05 10 51 48

photo 2023 08 05 10 51 42

photo 2023 08 05 10 51 38

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location