سرخط خبرها

نماز جمعه این هفته در نهاوند با حضور پرشور مردم برگزار شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: دشمن در فضای مجازی فکر و عقیده و اخلاق جوانان را هدف قرار داده است و باید در این زمینه هوشیار باشیم.

وی اظهار داشت: خانواده‌ها باید با فرزندان رفیق و همراه باشند و آنها را موعظه کنند و خطرات را به فرزندان‌گوشزد کنند.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه‌ها افزود: آمریکا عامل همه جنگ‌ها و جنایت‌ها است و هرجا جنگ بوده آنها حضور داشتند و پشتیبان ظالم هستند و ریشه همه این جنایات آنها هستند. 

وی بیان داشت: عزاداری‌ها تداوم نهضت پیام‌رسانی عاشورا است و باید امام حسین(ع) را معرفی و دشمن را رسوا کنیم.

حجت الاسلام مغیثی بیان کرد: آمریکایی‌ها حامی منافقین و داعش هستند و افراد زیادی را با حمایت آنها به خاک و خون کشیدند و این گروهک‌ها تروریستی ابزار دست آمریکا هستند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: دشمنان می‌خواستند محرم را تحریم کنند و خیلی فضاسازی کردند و به قرآن هم اهانت کردند و اقدامات اینچنینی انجام دادند.

امام جمعه نهاوند اظهار داشت: اتاق فرمان این اقدامات آمریکا و صهیونیست‌ها هستند و علیه عزاداری‌ها تبلیغ کردند ولی مردم ما بابصیرت مثال زدنی که داشتند عزاداری‌های بسیار باشکوهی برگزار کردند.

وی ادامه داد: مردم می‌دانند که دشمن امام حسین(ع) و ولایت را هدف قرار داده است بنابراین مردم پرشورتر از هرسال مراسم دهه اول محرم را برگزار کردند.

حجت الاسلام‌مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها با اشاره به سالروز بمباران شیمیایی ژاپن گفت: آمریکایی‌ها تنها کشوری هستند که از بمب اتم استفاده کردند و هزاران نفر را به خاک و خون کشیدند و ادعای حقوق بشر هم دارند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location